• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Wydarzenie aktualne
Warsztat malowania na jedwabiu

Wyszywamy w bibliotece. Warsztat haftu

Biblioteka to dobre miejsce na spotkania lokalnej społeczności. Wykorzystajmy wspólną przestrzeń, by się spotkać i powyszywać!

sie 12-16

poniedziałek - piątek, godz. 10:00

Gdańsk,
bilety 550 zł
sie 28

środa, godz. 17:00

Sopot,
Wstęp wolny
Kto dał się kiedykolwiek wciągnąć w haft ręczny, wie już jakie to wyciszające i wdzięczne zajęcie! A kto jeszcze nie wie ma okazję spróbować.Zajęcia poprowadzi Klaudyna Rozborska.

-Warsztaty przeznaczone dla wszystkich w wieku 8+ (młodsze dzieci mogą wziąć udział pod opieką osoby dorosłej).

-Wszystkie potrzebne materiały i narzędzia będą dostępne na miejscu.

Osoby początkujące zaczną od kilku prostych ćwiczeń, natomiast kto ma już za sobą pierwsze kroki, od razu będzie mógł się zabrać za haftowanie wybranego motywu.

Każdy uczestnik wyszyje inspirowany naturą (lub własną wyobraźnią) mały obrazek na tkaninie, który zabierze ze sobą do domu.

Zapisy: literacka@mbp.sopot.pl

Zapraszamy!

Klaudyna Rozborska: Na co dzień prowadzę zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi poświęcone robótkom takim jak szycie, szydełkowanie, haft czy filcowanie w pracowni Małe Rzeczy w Sopocie. Od zawsze lubię manualne zajęcia, więc postanowiłam stworzyć przyjazne miejsce, w którym można nauczyć się podstawowych technik rękodzieła. Od czasu do czasu pojawiam się też z robótkami poza pracownią. Prywatnie jestem mamą nastolatki. Oprócz wytwarza ładnych małych i większych rzeczy (które jest też pretekstem do łapania równowagi w szalonej rzeczywiści i stwarzania okazji do spotkań i rozmów) lubię czytanie książek, kino i szwendanie się po lesie z psem.

Informacja o biletach

Zapisy: literacka@mbp.sopot.pl

Opinie

Sprawdź się

Jakie miasto zdobyło tytuł Europejskiej Stolicy Kultury na 2016 rok?