• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Pracownia plastyczna z Agatą Półtorak

Pracownia plastyczna to twórcze zajęcia plastyczne przeznaczone dla dzieci w wieku szkolnym, które odbywają się raz w miesiącu przez cały 2024 rok z wyłączeniem miesięcy wakacyjnych.

sie 10

sobota, godz. 11:00 - 12:00

Wstęp wolny
wrz 13-15

piątek - niedziela, godz. 10:00 - 17:00

Wstęp wolny
Spotkania z cyklu Pracownia plastyczna pozwalają młodym artystom rozwinąć wyobraźnię oraz umiejętności manualne. Uczestnicy warsztatów mogą posmakować różnych oryginalnych technik plastycznych, by znaleźć te, które odpowiadają im najbardziej. Razem z prowadzącą dołożymy starań, aby warsztaty plastyczne na Kamionce dawały młodym twórcom poczucie sprawczości i ogromną satysfakcję z ukończonych dzieł.

Chcielibyśmy, aby zajęcia stanowiły również okazję do odpoczynku psychicznego dla dzieci szkolnych, by były dla nich formą własnej ekspresji twórczej i chwilą na złapanie oddechu między odrabianiem zadań domowych a zajęciami pozalekcyjnymi.

W 2024 roku każde ze spotkań odbywających się w ramach Pracowni plastycznej poświęcone zostanie innej dziedzinie polskiej sztuki ludowej. Wspólnie z młodymi artystami będziemy odkrywać tradycyjne techniki z różnych regionów naszego kraju i uczyć się jak wykonać wycinanki, kwiaty z bibuły i opłatków czy drewniane ptaszki we wszystkich kolorach tęczy. Zapraszamy na twórczą wędrówkę śladami zwyczajów ludowych!

Inspiracją dla czerwcowej Pracowni plastycznej będzie Kupalnocka, Noc Świętojańska święto ku czci lata, płodności i miłości.

Podczas warsztatów stworzymy ozdobne wieńce na głowę z kwiatami z krepiny lub wianki do pławienia, na podkładce z drewna.

Spotkania prowadzi Agata Półtorak - artystka z ogromnym doświadczeniem warsztatowym i w pracy z dziećmi, mająca głowę pełną pomysłów i twórczych projektów, która skutecznie inspiruje dzieci do działania.

Warsztaty dla dzieci w wieku 7-13 lat. Zapisy na zajęcia pod numerem 605 787 330
Zajęcia w ramach projektu finansowanego ze środków miasta Sopotu.

Informacja o biletach

Zapisy na zajęcia pod numerem 605 787 330

Opinie

Sprawdź się

Nowy gdański festiwal poświęcony muzyce dawnej nazywa się: