• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Unikalne Warsztaty Tworzenia Biżuterii

Stwórz własną niepowtarzalną biżuterię z BURSZTYNU, naturalnych PEREŁ oraz KAMIENI SZLACHETNYCH i ciesz się na długo własną pracą twórczą, podczas Unikalnych Warsztatów. Efektem ukończonych Warsztatów będą dwie własnoręcznie wykonane i spersonalizowane bransoletki z Bursztynów, naturalnych Pereł oraz Kamieni Szlachetnych, które zabierzesz ze sobą, aby na długo cieszyć się efektami swojej pracy.

lip 19

piątek, godz. 17:00

Gdańsk,
bilety 259,00 zł

w każdy poniedziałek (do 19.08), godz. 18:00 - 20:00

Gdynia,
bilety 180 zł
Wyjątkowości pracy twórczej dostarczy nam niezwykłe otoczenie Bursztynowego SPA, jedynego takiego miejsca w Polsce, które wypełnione jest cudownymi zapachami, ciepłem i energetycznym światłem.
KLER Sztuka Tworzenia Wnętrz zadba o najwyższą wygodę pracy przy stołach, tak abyśmy w komfortowych warunkach spędzili aktywnie czas. Atmosfera wspólnych rozmów oraz wykwintny poczęstunek i wyborne wino, dopełnią mile spędzanego czasu w kameralnym gronie Kobiet otwartych na nowe doznania i doświadczenia.

Warsztaty poprowadzi Patrycja Brendler - twórca własnej marki ekskluzywnej biżuterii artystycznej BRENDLER Jewellery, która podzieli się z nami swoja pasją tworzenia i doświadczeniem w rozwoju jako Kobieta piękna i spełniona w życiu zawodowym i osobistym. Unikalne Warsztaty Tworzenia Biżuterii, to niezapomniany czas, który już na zawsze zostanie z Tobą i rozbudzi w Tobie szczególne piękno i poczucie estetyki.

Dołącz do nas i bądź z nami w tym wspaniałym dniu!

Opinie

Sprawdź się

Iloma salami wystawowymi dysponuje pawilon wystawienniczo-edukacyjny sopockiego Grodziska?