stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Nie/Wypaleni - Justyna Wylamowska

Zapraszamy na wystawę prac Justyna Wylamowska - Nie/Wypaleni.

2 sierpnia - 1 września 2021, godz. 10:00 - 18:00

Wstęp wolny
Artystka o swojej sztuce: Szeroko pojęta sztuka zawsze była mi bardzo bliska. Natomiast sama ceramika jest moją wielką pasją i hobby od ostatnich kilku lat. Ogromny wpływ na moją artystyczną wyobraźnię zawsze miały podróże; to z nich czerpię inspiracje. Postrzegam sztukę poprzez pryzmat różnorodności świata, jego wielowymiarowości. Niezwykłe piękno natury, bogactwo światowych kultur powstałych na przestrzeni dziejów, są dla mnie silnym bodźcem do tworzenia moich własnych prac. Obecnie w szczególny sposób koncentruję się na sztuce starożytnej, chcąc być może nadać jej współczesny wymiar.

Najbardziej lubię eksperymentowanie z gliną. Dlatego szczególnie cenię sobie alternatywne metody wypalania ceramiki. W swoich pracach staram się połączyć wszystko to, co jest mi w jakiś sposób bliskie, stosując wiele różnych technik ceramicznych.

Należę do Gdańskiej Grupy Ceramicznej "Nie/Wypaleni". Moje prace gościły w Mlecznym Piotrze WL4, Republice Marzeń i Gdańskiej Szkole Artystycznej.

wernisaż wystawy - 04.12 / środa / godz. 19.00
wystawa - 04.12 - 31.12 / Galeria Sztuki Nowy Warzywniak 03

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Gdzie odbył się pierwszy powojenny festiwal jazzowy?