stat
Wydarzenie już się odbyło

Mudżahedini, Talibowie i Opium - promocja książki

Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni Wydawnictwo Bellona oraz Centrum Europejskie Natolin serdecznie zapraszają na promocję książki wiceadmirała (rez.) dr. inż. Ryszarda Demczuka "Mudżahedini, Talibowie i Opium", która odbędzie się 3 kwietnia (środa) 2019 r. o godzinie 15.30 w Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni ul. Zawiszy Czarnego 1B.

Książka "Mudżahedini, talibowie i opium" stanowi doskonały przykład tego, jak się powinno wykorzystywać doświadczenia z odbytych misji wojskowych i cywilnowojskowych. W nomenklaturze NATO są to tak zwane lessons learned. Mówią one o tym, jak nie powtarzać na przyszłość tych błędów, które w przeszłości już zostały popełnione. Autor zostawia jednak otwarte drzwi do dalszych analiz i badań, wskazując kierunki i potrzebę ich kontynuowania. Wydarzenia, które rozgrywają się ostatnio w Afganistanie, potwierdzają jedynie poprawność wniosków i prognoz, jakie zawarte zostały w publikacji.

fragment recenzji generała broni (rez.)
dr. inż. Bogusława Samola

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym roku w Gdańsku powstał Dyskusyjny Klub Filmowy Studentów i Młodej Inteligencji?

 

Najczęściej czytane