stat
PATRONAT

BOTO post-pandemicznie: Kamil Zawiślak / Luis Mora

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Kolejna odsłona cotygodniowych spotkań jazzowych w BOTO. Tym razem wystąpią przed Państwem:Luis Mora & Wishlake to duet muzyków tworzących wspólnie w trójmiejskim post-jazzowym zespole - Quantum Trio (grand prix na Jazz Juniors w 2017 roku, płyty takie jak "Gravity".

w każdy poniedziałek (do 27.09), godz. 21:00

Sopot,
Wstęp wolny
lip'22 31

niedziela, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 100 zł
Kup bilet
"Particles & Waves" czy "Red Fog" nagrana we Włoszech). Luis i Kamil poznali się w Rotterdamie, na uczelni artystycznej Codarts w 2009 roku i od tamtego momentu, rozwija się nie tylko ich przyjaźń, ale i muzyczna wędrówka.

jazz - koncerty w Trójmieście


Tym razem szaloną kreatywność na bębnach Luis zetrze z materiałem Wishlake'a, czyli alter-ego Kamila Zawiślaka, pianisty, ale także wokalisty. Nie będą to jednak typowe piosenki popowe, a improwizowane, impresjonistyczne wersje, niepublikowanego dotychczas drugiego albumu solowego Wishlake'a - Drowning.
Czeka na Państwa zatem mieszanka ekspresyjnych wokali, fortepianowych brzmień i solidnej dawki bębnów w formie wybuchowego, scenicznego eksperymentu.

Obowiązują następujące wytyczne:


  • maseczki zasłaniające usta i nos

  • przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce

  • przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczenia, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym

Informacja o biletach

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Pierwotna nazwa dzisiejszego Teatru Miejskiego w Gdyni to...?