stat
Wydarzenie już się odbyło

Alek Rogoziński

W Bibliotece Obłuże odbędzie się spotkanie z autorem powieści kryminalnych i obyczajowych, Alkiem Rogozińskim.

w każdy czwartek (od 01.04 do 25.06.2020), godz. 18:00

Wstęp wolny
maj 22-24

piątek - niedziela

Gdańsk, ECS, IKM
O autorze: (opis za lubimyczytac.pl)
W swoich powieściach morduje zawsze z przymrużeniem oka i uśmiechem na twarzy. Zadebiutował w marcu 2015 roku komedią kryminalną "Ukochany z piekła rodem", która zdobyła pierwsze miejsce na liście kryminalnych bestsellerów księgarni Empik.com. Jednak prawdziwą popularność przyniosła mu komedia sensacyjna "Jak Cię zabić, kochanie?", nominowana przez portal Lubimy Czytać w 2016 roku w plebiscycie "Książka roku (kryminał, sensacja, thriller)". Rok później podobną nominację zdobyła powieść "Do trzech razy śmierć".

Dwie jego książki - "Lustereczko, powiedz przecie" i "Zbrodnia w wielkim mieście" - zdobyły pierwsze miejsce w plebiscycie internetowym "Zbrodnia z przymrużeniem oka". W 2019 roku jego powieść "Raz, dwa, trzy... giniesz ty!" doczekała się inscenizacji teatralnej. Nakład napisanych przez niego powieści przekroczył już ćwierć miliona egzemplarzy.

Marzeniem Alka jest objechać cały świat, a na stare lata zamieszkać na jednej z wysp Morza Śródziemnego. A tam już tylko pisać, i pisać, i pisać.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Ile scen będzie mieć budowany Gdański Teatr Szekspirowski?