• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza odwołana

XXIV Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA

24. edycja Festiwalu Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA.

Relacja z imprezy

Festiwal FETA już na stałe wpisał się w harmonogram letnich imprez, w których warto uczestniczyć. Po raz pierwszy odbył się w 1997 roku, w trakcie obchodów 1000-lecia Gdańska. Odniósł tak duży sukces artystyczny i frekwencyjny, że stał się wydarzeniem corocznym, bardzo szybko awansując do polskiej czołówki największych i najważniejszych festiwali teatrów plenerowych.

Komunikat: z uwagi na poważne zagrożenia organizacyjne związane przede wszystkim z realizacją spektakli zagranicznych w czasie pandemii, po analizie wszystkich za i przeciw oraz mając na uwadze statystyki i prawo, dyrekcja Gdańskiego Archipelagu Kultury podjęła decyzję o przesunięciu XXIV edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA na rok 2022.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Uwaga! Wstęp na finałowy spektakl może być płatny.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jednym z najcenniejszych eksponatów Muzeum Narodowego w Gdańsku jest srebrna ozdoba z XIII w., której podstawę stanowi...?