• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Warsztaty dla młodzieży Mikołajkowe prezenty kreatywne tworzenie ozdób na szydełku

18 października 2022 - 23 czerwca 2023, godz. 16:30

bilety 460 zł

w każdy piątek (do 10.02), godz. 12:00 - 14:00

Wstęp wolny
Zapraszamy młodzież w wieku 11-14 lat na wyjątkowe sznurkowe warsztaty, na których za pomocą kilku prostych ruchów szydełkiem wydziergamy świąteczne ozdoby choinkowe oraz podkładki pod kubki, które można przeznaczyć jako efektywny gadżet dla siebie lub prezent dla rodziców, dziadków lub kolegów na Wigilii klasowej.

Nasze warsztaty Mikołajkowe prezenty skierowane są do młodzieży z klas 5-8 szkoły podstawowej. Przeznaczone są dla tych, którzy nigdy nie korzystali z szydełek lub robili to na początkującym poziomie. Jak zapewnia prowadząca, będziemy pracować na podstawowym splocie, który nikomu nie powinien sprawić problemu. Na miejscu zapewnimy wszystkie materiały niezbędne do wykonania rękodzieła. Obiecujemy, że będzie świątecznie i bardzo kreatywnie!

Warsztaty poprowadzi Joanna Suchowirska, która prowadzi fanpage na Facebooku ,,Sznurkowy Zakątek JO. Jest to osoba, dla której dzierganie ze sznurków jest wielką pasją i zauroczeniem, które nie mija. Potrafi wydziergać niemal wszystko: od torebek, po ozdoby i ubrania.

Informujemy, że warsztaty odbędą się w bardzo kameralnej grupie i na ten moment zostało tylko 8 miejsc. Aby się zgłosić, wystarczy wysłać wiadomość na adres scenamuzyczna@gak.gda.pl lub zadzwonić pod nr tel. +48 515 394 696. Obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

Miejsce warsztatów GAK Scena Muzyczna, ul. Nowiny 2b, Park Oruński
Zgłoszenia Wyślij wiadomość na adres scenamuzyczna@gak.gda.pl lub zadzwoń pod nr tel. +48 515 394 696, żeby zarezerwować miejsce.
Kiedy 03.12.2022r. (sobota), godz. 13.00-16:00
Liczba wolnych miejsc ograniczona!

Opinie

Sprawdź się

Gdański aktor Piotr Witkowski zagrał w filmie: