stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Two Timer

Two Timer powstał pod koniec 2008 roku. Zespół gra elektrycznego bluesa,czerpiąc z korzennych wzorców gatunku, z zachowaniem tradycyjnego brzmienia, utrzymanego w stylu lat 60. i 70.

w każdą środę (do 23.02), godz. 20:00

Gdynia,
Wstęp wolny
Swoją muzykę określają jako ''grunge blues on steroids". Repertuar koncertowy oparty jest w większości na własnych utworach i kilku coverach, które od początku istnienia TT stanowiły inspirację do rozwijania własnego stylu i tworzenia autorskich kompozycji. Zespół wydał swoje demo EP "Here it comes w kwietniu 2011 roku. Premiera debiutanckiej płyty "Two Timer" odbyła się 7 czerwca 2014 roku. Zespół koncertuje w klubach w Polsce i w Niemczech oraz na festiwalach m.in. Rawa Blues, JimiWay Blues Festival, Gdynia Blues Festival.

jazz - koncerty w Trójmieście


W styczniu 2015 Two Timer reprezentował Polskę na międzynarodowym festiwalu International Blues Challenge w Memphis w USA. Skład zespołu : Piotr Gorzkowski - voc Ernest Kałaczyński - git Max Psuja - drums Łukasz Rudnicki - bass Wojciech Rudziński - harp

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    40 zł
  • Bilet ulgowy
    30 zł
Bilety ulgowe przysługują studentom.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Kiedy dokładnie rozpoczęła działalność Opera Leśna w Sopocie?