stat
Impreza już się odbyła

Trójmiejski Poligon Kabaretowy - TyPeK

Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na Trójmiejski Poligon Kabaretowy - TyPeK. Czym jest TyPeK? Jest miejscem testowania i pierwszego prezentowania skeczy kabaretowych.

Jesteśmy grupą ludzi którą łączy jedno - kochamy komedię i zajmujemy się nią od lat. Jedni piszą skecze, jedni zajmują się komedią improwizowaną a jeszcze inni stand-upem. Postanowiliśmy spróbować swoich sił w pisaniu skeczy kabaretowych i oto nasz program na ten wieczór: same świeże, nigdzie nie pokazywane skecze, sceny które nas bawią, obiecujemy chłopa przebranego za babę i suchary, godzinę dobrej zabawy! Chcielibyśmy sprawdzić jak wam się spodoba nasze poczucie humoru.

Zapraszamy! Kto wie, może kiedyś będziecie mogli powiedzieć "byliśmy na ich pierwszym występie". Startujemy o 20:00 12.06.2021 w Gdańskim Kinie Watra ( Dom Harcerza). Adres: Gdańsk, Za Murami 2/10 Bilety: 20 zł online, 30 zł w dniu występu na miejscu.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 zł
  • Przedsprzedaż
    20 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Teatr zlokalizowany w podziemiach głównego dworca kolejowego w Gdyni nosi nazwę: