• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Świątecznie, marynistycznie i po marynarsku

sie 25

czwartek, godz. 19:00

Wstęp wolny
sty'23 23

poniedziałek, godz. 19:00

bilety 100 - 140 zł
Kup bilet
Klub Marynarki Wojennej zaprasza na cykl "Letnich Koncertów Gdyńskiej Orkiestry Symfonicznej w Riwierze". W ramach muzycznych prezentacji odbyły się już dwa koncerty, na ostatni z cyklu pt. ""Świątecznie, marynistycznie i po marynarsku"" zapraszamy 15 sierpnia o godz. 14.00 do sali kolumnowej Klubu MW "Riwiera" /przy ul. Zawiszy Czarnego 1 b w Gdyni/. Wstęp wolny.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Gdyńska Orkiestra Symfoniczna jest orkiestrą amatorską, działa pod patronatem Wydziału Kultury Urzędu Miasta Gdyni oraz należy do Polskiego Związku Chórów i Orkiestr. W swoim repertuarze posiada ponad 150 pozycji i jest to zarówno repertuar poważny, operetkowy, musicalowy jak i rozrywkowy. Orkiestra założona została w 1946 r. przy Stoczni im. Komuny Paryskiej w Gdyni. Pierwszym dyrygentem był jej współzałożyciel Jan Wroński.
Gdyńska Orkiestra Symfoniczna stale koncertuje, na swoim koncie ma już ponad 1350 koncertów z bardzo urozmaiconym repertuarem.
Podczas koncertów w Riwierze Orkiestra wystąpi pod batutą dyrygenta, wybitnego pedagog Grzegorza Sutta. W programie znajdą się dzieła muzyki poważnej, przede wszystkim wybitnego polskiego kompozytora Fryderyka Chopina, a także popularne melodie rozrywkowe kompozytorów polskich i zagranicznych.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Protestanckie przekazy ikonograficzne które można zobaczyć w Dworze Artusa w Gdańsku to...?