• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Palcem po mapie: podróżnicze spotkania z książką dla najmłodszych

Biblioteka Sopocka zaprasza wszystkie dzieci do filii Kamionka na Palcem po mapie, czyli podróżnicze spotkania z książką dla najmłodszych. Podróż palcem po mapie zaczyna się od otwarcia starej walizki, w której za każdym razem kryje się inna opowieść. Prowadzą nas one w najbardziej odległe zakątki świata. Do tej pory odwiedziliśmy już Afrykę, Europę, Japonię i bezludne wyspy, którym jeszcze nikt nie nadał nazwy. Dokąd udamy się następnym razem? Odwiedź naszą bibliotekę i przekonaj się sam!

kwi 3

poniedziałek, godz. 17:00

Wstęp wolny
Na każdych zajęciach dzieci mają kontakt z książką i głośnym czytaniem, co korzystnie wpływa na rozwój mowy i wzbogacanie słownictwa u maluchów, ale też wspiera rozwój psychiczny, uczy koncentracji, samodzielnego myślenia i wspaniale rozwija wyobraźnię.

Na spotkaniach tworzymy, kleimy, lepimy, malujemy i dobrze się bawimy, a przy okazji zdobywamy informacje o najróżniejszych zakątkach świata. Dzięki zajęciom w naszej bibliotece dzieci oswajają się z mapą świata i globusem, uczą się nazw kontynentów, odkrywają co oznaczają różne kolory i kształty na mapie.

Aby wyruszyć z nami w podróż, wystarczy zadzwonić pod numer 605 787 330 i zapisać się na najbliższe spotkanie. Małych podróżników wraz z rodzicami zapraszamy do filii Kamionka (Sopot, Mazowiecka 26) w każdy poniedziałek o 17:00. W nadchodzącym miesiącu spotkania odbędą się w dniach: 7, 14, 21, 28 listopada 2022 roku.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat.

Informacja o biletach

Obowiązują zapisy.

Opinie

Sprawdź się

NOMUS czyli: