• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koncerty w muszli: Julia Vikman Band, Artur Gotz

PTH Kąpielisko Morskie Sopot zaprasza na kolejne występy w muszli koncertowej!

lut 2

czwartek, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 60 zł
Kup bilet
lut 24

piątek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 35 - 40 zł
ulgowy 20 zł
Kup bilet
16:00 Julia Vikman Band
17:30 Artur Gotz

jazz - koncerty w Trójmieście


Julia Vikman Band - Julia Vikman pochodzi z północnej Rosji, a jej rodzice byli aktywnie zaangażowani w działania teatralne oraz muzyczne, przez co swe zainteresowania artystka wyniosła z domu rodzinnego. Po wydaniu płyty "Dreams of Necton" z art-rockowym zespołem Decadance we Francji (Musea Records) jako wokalistka i klawiszowiec tego zespołu z powodzeniem koncertowała na dużych festiwalach w Rosji i Europie Zachodniej. Przez ponad rok czasu pracowała jako muzyk sesyjny w studiach nagrań Izraela (Tel-Aviv, Jafa) oraz w Moskwie. Następnie przeprowadza się do Polski, gdzie rozpoczyna karierę solową i zakłada swój zespół JVB.

W lipcu 2013 roku wyszła na świat debiutancka płyta z materiałem autorskim Julii Vikman "The Autumn Dreams", album zawiera 6 utworów, którymi Julia prezentuje swój niebywały talent kompozytorski, wokalny i producencki. To unikalny projekt, styl którego artystka sama określa jako "Fantasy". Tu można usłyszeć elementy folku, Jazzu i rock progresywnego.


Artur Gotz
- urodzony w Krakowie wokalista i aktor młodego pokolenia, absolwent PWST im. L. Solskiego w Krakowie - Filia we Wrocławiu (2006 r.). Aktualnie aktor scen Warszawy (Teatr "6 Piętro" Michała Żebrowskiego) i Łodzi (Teatr Nowy im. K. Dejmka), w latach 2006-09 był aktorem Teatru Rozrywki w Chorzowie, współpracował z Teatrem Współczesnym i Teatrem "Kamienica" Emiliana Kamińskiego w Warszawie. Jako wokalista debiutował w krakowskiej Piwnicy pod Baranami, w której rozpoczął współpracę z kompozytorem Zygmuntem Koniecznym.

Z jego piosenką wydał singiel "Usposobienie przyjemne", a w sierpniu 2010 odbyła się premiera jego debiutanckiej płyty "Obiekt seksualny" z 17 piosenkami o tematyce damsko-męskiej. W Walentynki 2015 ukazała się jego druga płyta "Mężczyzna prawie idealny".

Opinie

Sprawdź się

Na podstawie jakiej książki nakręcono film, w którym w głównych rolach wystąpili Magdalena Cielecka i Paweł Deląg?