stat
PATRONAT

Kaśka Sochacka - Ciche dni Tour

Kaśka Sochacka rusza w trasę koncertową promującą jej debiutancki album Ciche dni, który ukazał się wiosną 2021 roku.

jazz - koncerty w Trójmieście


Podczas minionego lata, Kaśka wspólnie z zespołem zagrała 30. koncertów, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez publiczność. Była także gościem specjalnym podczas kilku koncertów Korteza w ramach Holiday Tour.

Kaśka w towarzystwie Lesława Mateckiego (gitara), Andrzeja Rajskiego (perkusja) oraz Pawła Harańczyka (instrumenty klawiszowe) odwiedzi kilkanaście miast, gdzie na żywo zaprezentuje materiał z albumu Ciche dni oraz nowe piosenki, nad którymi obecnie pracuje z Olkiem Świerkotem.

Debiutancki albumu Kaśki Sochackiej Ciche dni ukazał się 26 marca 2021 roku nakładem Jazzboy Records. Za finalny kształt piosenek razem z Kaśką odpowiadają: Agata Trafalska (pomoc przy tekstach) i Olek Świerkot (produkcja) tandem, który dał się poznać przy debiucie Korteza (Bumerang) i jego drugiej płycie (Mój dom). Kaśka jest autorką wszystkich kompozycji muzycznych.

Płyta Ciche dni opowiada o kolei rzeczy w związku, o pętlach jakie zataczamy, naszych największych obawach, o kryzysach, wątpliwościach i walce z samym sobą. Opowiedziana z perspektywy kobiety, która cały czas próbuje złapać w tym wszystkim równowagę. Historia, to scenki z życia związku przedstawione z lekkością i dystansem świadomego, pogodzonego ze wszystkim człowieka.

W 2021 roku Kaśka wygrała organizowany przez Gazetę Wyborczą plebiscyt Sanki dla najciekawszych nowych twarzy w polskiej muzyce.
Kup bilet
paź 22

piątek, godz. 19:00

bilety 59 zł
przedsprzedaż 49 zł
lis 20

sobota, godz. 18:00

Gdynia,
bilety 99 - 599 zł
Kup bilet

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jakiego pseudonimu używa Stefan Chwin, polski powieściopisarz, krytyk literacki, eseista, historyk literatury związany z Gdańskiem?

 

Najczęściej czytane