• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

"Jestem Twoją Bajką" Razzle Dazzle Choir

Muzyczne przeżycia pełne magii i niezapomnianych melodii! Ponad 50 artystów na scenie!

Gdyński Chór Razzle Dazzle zaprasza na wielkie święto muzyki wokalnej, którego tematem przewodnim będzie koncert Jestem Twoją Bajką. Usłyszycie największe przeboje pop i jazz w wyjątkowych aranżacjach przygotowanych specjalnie na ten wieczór, w tym światową premierę dzieciaki z zespołów wokalnych z Konsulatu Kultury. Przed nami popowe hity i jazzowe standardy, które przeniosą nas w świat filmu i magii, jak "Pure imagination" z filmu "Wonka", klasyki zespołów The Beatles i Queen oraz niezapomniane kompozycje Georga Gershwina i Marka Grechuty. Ten wieczór będzie pełen muzycznych niespodzianek i emocji.

muzyka chóralna - koncerty w Trójmieście


Koncert Jestem Twoją Bajką to wyjątkowe wydarzenie, które łączy pokolenia. Przygotowaliśmy program, który zadowoli zarówno dzieci, jak i dorosłych, z okazji obchodów Dnia Dziecka w czerwcu. Przyjdźcie i dajcie się ponieść znakomitej muzyce i niesamowitej energii naszego chóru.

Razzle Dazzle (ang. Błyszczeć, zamieszać) gdyński chór, kochamy ich za nieposkromionąenergię i pomysłowość. Zrealizowali ponad 50 koncertów, kilka projektów telewizyjnych (w tym Polsat Hit Festiwal, Mam talent, Project Lady), laureaci złotego pasma na Międzynarodowym Konkursie Chóralnym w Sopocie Mundus Cantat 2002 i Złotego medalu na Międzynarodowym Konkursie w Indonezji. W 2023 roku wydali swój pierwszy studyjny album. Za pulpitem dyrygenckim niezmiennie od początku razzluje charyzmatyczna ZZ Pop Zuzanna Popiołkiewicz.

Wykonawcy: Chór Razzle Dazzle i Zespoły wokalne Fundacji Śpiewaj!
Dyrygent: Zuzanna Popiołkiewicz
Fortepian: Hubert Świątek
Instrumenty perkusyjne: Sławek Porębski
Przygotowanie Zespołów wokalnych: Zuzanna Popiołkiewicz i Klaudia Szmidt
Promocja: Michał Dobrodziej-Rewoliński
Realizacja: Fundacja Śpiewaj!

www.razzledazzle.pl
Nie przegapcie tego niezapomnianego wydarzenia!

Opinie

Sprawdź się

W którym roku gdańszczanin Lech Wałęsa uhonorowany został Pokojową Nagrodą Nobla?