stat
Impreza już się odbyła

Jacek Kleyff w TOPOS Cafe

Jacek Kleyff regularnie koncertując śpiewa zarówno piosenki z okresu Salonu Niezależnych jak i Orkiestry Na Zdrowie, dzięki czemu te dwie części jego muzycznego życiorysu komponują się w jedną całość.

Po twórczość Jacka sięgają też inni artyści: Ewa Błaszczyk, Maryla Rodowicz, Kuba Sienkiewicz czy zespół Akurat, a fragmenty jego przenikliwych i lapidarnych tekstów na stałe trafiły do języka potocznego.

poezja śpiewana - koncerty w Trójmieście


Charyzmatyczna osobowość, erudyta pełen dowcipu i niebywałego dystansu do siebie. Tych kilka linijek to za mało by opisać tak barwną postać jak Jacek - jego trzeba posłuchać! 

Jacek Kleyff na koncercie w Topos Cafe wystąpi w składzie:
Ania Patynek (przeszkadzajki, djembe, śpiew) - znana z Orkiestry Na Zdrowie czołowa polska perkusjonistka. Znana chociażby z takich formacji jak: Voo Voo, Justyna Steczkowska, Trebunie Tutki, Brygada Kryzys, Wszystkie Wschody Słońca, Maryla Rodowicz, Zbigniew Hołdys, Adam Sztaba, Teatr Akt, Mamadou Diouf, Budka Suflera. W 2007 r. nagrała z zespołem Hey płytę Hey unplugged.

Jacek Mazurkiewicz (kontrabas) - Pełnoprawny artysta, który dał się poznać jako bardzo wszechstronny i pomimo młodego wieku znany już nie tylko w Polsce. Nagrywa i grywa m.in. z Mikołajem Trzaską, Andrzejem Przybielskim, Modular String Trio, projektem Limboski, a także solo jako 3FoNIA.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rezerwacja: 601-421-595, toposcafe@op.pl

 

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jedynym trójmiejskim artystą, który pracę zawodową w teatrze łączy z karierą poety i frontmana trójmiejskiego zespołu rockowego jest...?