stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gdańska Korporacja Tańca 2008 (4 opinie)

Relacja z imprezy

w każdą niedzielę (od 01.04 do 31.05.2020), godz. 15:00 - 17:30

Gdynia,
Wstęp wolny
kwi 18

sobota, godz. 22.00

Gdańsk,
W programie Gdańskiej Korporacji Tańca 14 spektakli­ - premiera solowego projektu Leszka Bzdyla, występy gwiazd zagranicznych: Les SlovaKs, Yossi Berg, Oded Graf i Karmit Burian, najnowszy projekt Good Girl Killer, spektakl Katarzyny Chmielewskiej i Bożeny Eltermann, projkety Teatru Tańca i Muzyki Kino Variatino, Teatru Okazjonalnego, Teatru Patrz Mi Na Usta i Teatru Amareya.

Podczas dwóch wieczorów festiwalowych odbędą się również pokazy młodych tancerzy z Trójmiasta i Polski, czyli "Debiuty Korporacji" oraz warsztaty tańca współczesnego.


Szczegółowy program Festiwalu GKT 2008 (drukuj)

25.08 (poniedziałek)
godz. 18:00 Debiuty Korporacji: Ewa Szubstarska, Paweł Konior, Magdalena Przybysz­: JApONiONA (Kraków). Maria Miotk, Larysa Grabińska: Panna Młoda rozebrana przez swych kawalerów, jednak...
godz. 20:00 - Yossi Berg, Oded Graf, Karmit Burian (Izrael): Mechanical Trio In a Hot Country

26.08 (wtorek)
godz. 19:00 - Magdalena Reiter: Solo. Premiera Teatru Dada von Bzdülöw (Leszek Bzdyl - solo): Opus pessimum, albo nigdy nie mów mi, że mnie kochasz.

27.08 (środa)
godz. 18:00 Debiuty Korporacji: grupa Katarzyny Chmielewskiej Inkubator: Miejscy nomadowie
godz. 19:00 - Teatr Okazjonalny: D-KOD-R. Magdalena Jędra: Junkie.

28.08 (czwartek)
godz. 19:00 - Teatr Tańca i Muzyki Kino Variatino: ...ale jest jeszcze prawda.... Teatr Amareya: Exit.
godz. 21:15 - Kino Tańca - pokazy spektakli tanecznych: Collision, (1993), Manifest (2002) - Editta Braun

29.08 (piątek)
godz. 19:00 - Teatr Patrz Mi Na Usta: Belladonna.
Joanna Czakowska: Tak
godz. 21:15 - Kino Tańca - pokazy spektakli tanecznych: Enclave (2004), Utah sunshine (2007) - Ruth Way i Russell Frampton, Within '07 (2007) - Milan Tomášik, Nina Eva Lampič.

30.08 (sobota)
godz. 19.00 - Les SlovaKs (Belgia): Opening Night

31.08 (niedziela)
godz. 19.00 - Good Girl Killer: Akcja

Program warsztatów:
21 - 22.08, godz. 10:00 - 12:00 - Lena Majewska - "Głos w ruchu i ruch w głosie"
21 - 22.08, godz. 12:30 - 14:30 - Ewa Szubstarska - Kontakt Improwizacja (dla początkujących i średniozaawansowanych)
21 - 22.08, godz. 15:00 - 17.00 - Anna Steller - technika tańca współczesnego
23 - 24.08, godz. 15:00 - 17.00 - Magdalena Jędra - technika tańca współczesnego
23 - 24.08, godz. 12:30 - 14:30 - Yossi Berg i Oded Graf - technika tańca współczesnego - warsztat w Fitness Spójnia
25 - 27.08, godz. 11:30 - 13:30 - Anna Haracz - "Joga dla tancerzy"

wydrukuj program festiwalu


Karnety i bilety na spektakle w przedsprzedaży do 20.08.2008:
Karnet 5-dniowy (14 spektakli): 80 zł
Bilet na dany dzień: 25 zł

Karnety i bilety na spektakle od 21.08.2008:
Karnet 5-dniowy (14 spektakli): 120 zł
Bilet na dany dzień: 30 zł

Karnety na warsztaty:
Karnet na 6 warsztatów: 180 zł - normalny, 90 zł - ulgowy, 80 zł - zniżkowy
Karnet na 1 warsztat: 70 zł - normalny, 60 zł - ulgowy, 50 zł - zniżkowy

*zniżka dla studentów AST, posiadaczy karty klubowej i biletów okresowych SKM

Opinie (4)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Największe zbiory muzealne w dziedzinie archeologii morskiej posiada: