• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
PATRONAT

Ewa Bem z Grzech Piotrowski Band - Ladies' Jazz Festival

 • sobota, 22 lipca 2023, godz. 20:00
 • Lokalizacja
 • Bilety
  99 - 159
  Kup bilet

Wydarzenie w ramach

EWA BEM "Loves The Beatles" z towarzyszeniem GRZECH PIOTROWSKI BAND na XIX Ladies Jazz Festival

Jeszcze nie opadły emocje po powrocie Ewy Bem na scenę, co miało miejsce na Ladies Jazz Festival w 2020 roku, a już niekwestionowana Królowa Polskiego Jazzu przygotowuje dla nas kolejną premierę i to z twórcą sławnej World Orchestra, Grzechem Piotrowskim.

jazz - koncerty w Trójmieście


Ewa Bem to niepowtarzalna barwa głosu, swing i feeling, sceniczna charyzma i autentyczność. Wspaniała wokalistka, wyjątkowa osobowość. Nagrała 16 albumów, zaśpiewała setki koncertów przed publicznością w kraju, a także w Europie, Ameryce, Afryce i Azji.

Ewa Bem w 2023 roku otrzymuje nagrodę Złotego Fryderyka w dziedzinie jazzu przyznawaną przez polską Akademię Fonograficzną . Swą wielką karierę rozpoczęła od zespołu Bemibek, formacji wyjątkowej w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Współpracowała z największymi artystami polskiej sceny jazzowej m in. z Wojciechem Karolakiem, Zbigniewem Namysłowskim, Janem Ptaszynem Wróblewskim, Markiem Blizińskim, Henrykiem Miśkiewiczem, Andrzejem Jagodzińskim. A od 2021 rozwija się także Jej współpraca z Grzechem Piotrowskim czego przykładem jest pomysł na powrót do płyty "Loves The Beatles".

Od kilku lat mamy do czynienia z nieustającą predylekcją do brzmień z tamtego okresu zarówno w muzyce pop jak i w muzyce jazzowej. Nieprzerwanie też nowe pokolenia odkrywają dla siebie utwory Czwórki z Liverpoolu. Naturalna jest więc reaktywacja płyty Ewy Bem z nowymi aranżacjami utworów The Beatles autorstwa Grzecha Piotrowskiego.

Podczas koncertu usłyszymy m.in.: A hard day's night, Yesterday, Let it be, Hey Jude, Strawberry Fields Forever
Koncert Ewa Bem Loves The Beatles wraz z Grzech Piotrowski Band odbędzie się w ramach Ladies Jazz Festival w Teatrze Muzycznym w Gdyni 22 lipca 2023 o godzinie 20:00
Sponsorem XIX Ladies Jazz Festival jest Energa SA z Grupy Orlen.

Zapraszamy
Kup bilet
lip 22

sobota, godz. 17:00

Gdynia,
bilety 109 - 169 zł
Kup bilet
wrz 3

niedziela, godz. 18:00

bilety 90 - 180 zł
Kup bilet

Opinie

Sprawdź się

Z okazji obchodów 25. rocznicy powstania Solidarności na terenie Stoczni Gdańskiej odbył się koncert: