stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Dzień Dziecka - Teatr Rozmaitości - Zło Tańcem Zwyciężaj

Zapraszamy 1- go czerwca o godzinie 16:00 do TwO na Dzień Dziecka z Teatrem Rozmaitości Adama Gromadzkiego. W programie spektakl pt. "Zło tańcem zwyciężaj".

sty 28

piątek, godz. 9:30, 12:00

Gdynia,
bilety 45 zł
ulgowy 30 zł
Kup bilet
mar 15

wtorek, godz. 18:30

bilety 39, 49, 59 zł
Kup bilet
Grażyna Antoniewicz Dziennik Bałtycki - "Adam Gromadzki to niespokojny duch wiecznie w podróży, poszukujący ciekawych ludzi, nowych smaków, zapachów i wrażeń. Teatr w jego życiu to nie przypadek. (...) Adam Gromadzki postanowił zostać aktorem i już szczęśliwie za pierwszym podejściem dostał się na wymarzone studia (...) PWST w Krakowie (zamiejscowy wydział Lalkarski we Wrocławiu)".

Według Adama Gromadzkiego "jest to bajka muzyczna przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 - 10 lat. To rodzaj współczesnego moralitetu, opowiadającego o losach gęsiareczki Marysi. W warstwie dydaktycznej bajka w sposób szczególny podkreśla wartości zwycięstwa dobra nad złem, potęgę miłości oraz konieczność przebaczania innym. Barwna scenografia, profesjonalne aktorstwo, lalki, muzyka, taniec i śpiew - to dodatkowe walory tego pouczającego widowiska. W 2011 r. Teatr Rozmaitości Adama Gromadzkiego gościł w Kanadzie, gdzie bajkę tę obejrzały dzieci m.in. z Toronto. Dzięki temu sztuka pt "Zło tańcem zwyciężaj" mogła dać wiele radości tamtejszym, polonijnym dzieciom. Jednakże najmilszą rzeczywistością Teatru Rozmaitości Adama Gromadzkiego jest granie przedstawień dla naszych małych widzów w Polsce."

Po przedstawieniu zapraszamy na zabawy i konkursy z nagrodami. Spektakl będzie prezentowany na scenie przed Teatrem w Oknie.

Wstęp wolny.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Autorzy obrazów holenderskich i flamandzkich XVII w. często inspirowali się pracami wcześniejszych znanych mistrzów, takich jak: