• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Boto Open Air: Grace Gospel Choir

GGC czyli Grace Gospel Choir to ekumeniczny chór gospel, który występuje na trójmiejskich scenach nieprzerwanie od 2004 roku. Od 2010 roku dyrygentką chóru jest Anna Baranowska-Bober. W 2020 roku chór przeniósł się do nowej siedziby w Oblackim Centrum Edukacji i Kultury w Gdańsku, zmieniając tymczasowo (2020-2021) nazwę na Gdański Chór Gospel, a w 2021 roku nagrał swój pierwszy album - Wesoła Nowina - z najpiękniejszymi polskimi kolędami w gospelowych aranżacjach Anny Baranowskiej-Bober.

paź 28

sobota, godz. 17:00, 20:00

bilety 89 - 199 zł
Kup bilet
gru 12

wtorek, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 209 - 269 zł
Kup bilet
Nagrody i wyróżnienia:
2016 - XII Międzynarodowy Festiwal Mundus Cantat - Srebrny Dyplom
2016 - Ogólnopolski Festiwal Współczesnej Muzyki Chóralnej Music Everywhere! - Srebrny Dyplom
2017 - Srebrny Dyplom w świątecznej odsłonie Mundus Cantat oraz III miejsce w całej klasyfikacji
2018 - XIII Międzynarodowy Konkurs Mundus Canta - Srebrny Dyplom
2021 - 17. edycja Międzynarodowy Festiwal Mundus Cantat - Złoty Dyplom w kategorii Gospel Music, III miejsce w ogólnej klasyfikacji oraz nagrodę specjalną Prezydenta Miasta Sopotu.
Grace Gospel Choir pod kierownictwem Anny Baranowskiej-Bober, przy akompaniamencie Jakuba Janoszka ma na swoim koncie współpracę z wieloma wybitnymi muzykami oraz udział w najróżniejszych projektach muzycznych, a jego misją jest przybliżanie pełnej emocji muzyki gospel polskim słuchaczom, promowanie wartości chrześcijańskich i ekumenizmu.
Koncerty Grace Gospel Choir to przede wszystkim ogromna dawka muzycznych emocji i wielka radość z dzielenia się nimi z publicznością. To modlitwa i śpiew całym sobą. Wyrazistość i ekspresja muzyki gospel porusza i nie pozwala pozostać obojętnym.

muzyka chóralna - koncerty w Trójmieście


Facebook: Grace Gospel Choir
Instagram: gracegospelchoir
Skład zespołu:
piano - Igor Torbicki, perkusja - Jarek Bielawski,
bas - Anatoly Kashinsky
dyrygentka: Anna Baranowska-Bober

Bilet online: https://stage24.pl/events/teatr-boto-1157

Opinie

Sprawdź się

Jak nazywał się zorganizowany w 1984 roku przegląd filmowy organizowany przez klub Żak, podczas którego zaistniał dziś znany reżyser Krzysztof Krauze?