• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Actus Humanus: La Compagnia del Madrigale

Wydarzenie w ramach

CARLO GESUALDO DA VENOSA: RESPONSORIA ET ALIA AD OFFICIUM HEBDOMADAE SANCTAE SPECTANTIA
LA COMPAGNIA DEL MADRIGALE
Carlo Gesualdo da Venosa
Responsoria et alia ad Officium Hebdomadae Sanctae spectantia


Feria Quinta
Feria Sexta
Sabbato Sancto

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


La Compagnia del Madrigale

Grupa powstała w 2008 roku, gdy kilkoro śpiewaków doświadczonych w repertuarze madrygałowym postanowiło rozpocząć działalność na własną rękę, bez dyrygenta. Samodzielny debiut dyskograficzny zespołu miał miejsce w 2011 roku (antologia madrygałów do tekstów z Orlando furiosoAriosta, wyd. Arcana). W 2013 roku ansambl rozpoczął współpracę z wytwórniąGlossa, publikując madrygały i responsoria Gesualda, Marenzia, Monteverdiego i in., oraz zdobywając za kolejne nagrania szereg najważniejszych międzynarodowych nagród fonograficznych. Zespół występuje na najważniejszych festiwalach, m.in. MITO Settembremusica, Unione Musicale w Turynie, Schwetzinger SWR Festspiele, RheinVokal, a także w prestiżowych salach koncertowych, jak Filharmonia Kolońska, Victoria Hall w Genewie, Musée d'Orsay w Paryżu, Sala Accademica del Pontificio Istituto di Musica Sacra w Rzymie czy Wigmore Hall w Londynie.

Bilety w przedsprzedaży: 40 PLN zwykły / 70 PLN premium oraz karnety na wszystkie festiwalowe koncerty: 310 PLN zwykły / 510 PLN premium dostępne w punktach sprzedaży Ticketmaster na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym ticketmaster.pl. Ceny biletów w dniu koncertu: 60 PLN zwykły / 90 PLN premium.

Przeczytaj także

  • Kwiecień melomana: Actus Humanus, gwiazda opery i symfonika
    Recital Sondry Radvanovsky - gwiazdy światowych scen operowych, pięć dni z festiwalem Actus Humanus, muzyka pasyjna oraz koncerty symfoniczne sprawią, że w kwietniu melomani nie będą narzekali na nudę.
    1 kwietnia 2019 (3 opinie)

Opinie

Sprawdź się

Tajemniczy artysta, nazywany "gdyńskim Banksym", którego serię rzeźb można było zobaczyć w różnych zakątkach Gdyni, ma ksywkę: