Podobne wydarzenia
w każdy poniedziałek (do 17.06), godz. 20:00
w każdą sobotę (do 22.06), godz. 10:00
Podczas dwóch wieczorów festiwalowych odbędą się również pokazy młodych tancerzy z Trójmiasta i Polski, czyli "Debiuty Korporacji" oraz warsztaty tańca współczesnego.
Szczegółowy program Festiwalu GKT 2008 (drukuj)
25.08 (poniedziałek)
godz. 18:00 Debiuty Korporacji: Ewa Szubstarska, Paweł Konior, Magdalena Przybysz: JApONiONA (Kraków). Maria Miotk, Larysa Grabińska: Panna Młoda rozebrana przez swych kawalerów, jednak...
godz. 20:00 - Yossi Berg, Oded Graf, Karmit Burian (Izrael): Mechanical Trio In a Hot Country
26.08 (wtorek)
godz. 19:00 - Magdalena Reiter: Solo. Premiera Teatru Dada von Bzdülöw (Leszek Bzdyl - solo): Opus pessimum, albo nigdy nie mów mi, że mnie kochasz.
27.08 (środa)
godz. 18:00 Debiuty Korporacji: grupa Katarzyny Chmielewskiej Inkubator: Miejscy nomadowie
godz. 19:00 - Teatr Okazjonalny: D-KOD-R. Magdalena Jędra: Junkie.
28.08 (czwartek)
godz. 19:00 - Teatr Tańca i Muzyki Kino Variatino: ...ale jest jeszcze prawda.... Teatr Amareya: Exit.
godz. 21:15 - Kino Tańca - pokazy spektakli tanecznych: Collision, (1993), Manifest (2002) - Editta Braun
29.08 (piątek)
godz. 19:00 - Teatr Patrz Mi Na Usta: Belladonna.
Joanna Czakowska: Tak
godz. 21:15 - Kino Tańca - pokazy spektakli tanecznych: Enclave (2004), Utah sunshine (2007) - Ruth Way i Russell Frampton, Within '07 (2007) - Milan Tomášik, Nina Eva Lampič.
30.08 (sobota)
godz. 19.00 - Les SlovaKs (Belgia): Opening Night
31.08 (niedziela)
godz. 19.00 - Good Girl Killer: Akcja
Program warsztatów:
21 - 22.08, godz. 10:00 - 12:00 - Lena Majewska - "Głos w ruchu i ruch w głosie"
21 - 22.08, godz. 12:30 - 14:30 - Ewa Szubstarska - Kontakt Improwizacja (dla początkujących i średniozaawansowanych)
21 - 22.08, godz. 15:00 - 17.00 - Anna Steller - technika tańca współczesnego
23 - 24.08, godz. 15:00 - 17.00 - Magdalena Jędra - technika tańca współczesnego
23 - 24.08, godz. 12:30 - 14:30 - Yossi Berg i Oded Graf - technika tańca współczesnego - warsztat w Fitness Spójnia
25 - 27.08, godz. 11:30 - 13:30 - Anna Haracz - "Joga dla tancerzy"
wydrukuj program festiwalu
Karnety i bilety na spektakle w przedsprzedaży do 20.08.2008:
Karnet 5-dniowy (14 spektakli): 80 zł
Bilet na dany dzień: 25 zł
Karnety i bilety na spektakle od 21.08.2008:
Karnet 5-dniowy (14 spektakli): 120 zł
Bilet na dany dzień: 30 zł
Karnety na warsztaty:
Karnet na 6 warsztatów: 180 zł - normalny, 90 zł - ulgowy, 80 zł - zniżkowy
Karnet na 1 warsztat: 70 zł - normalny, 60 zł - ulgowy, 50 zł - zniżkowy
*zniżka dla studentów AST, posiadaczy karty klubowej i biletów okresowych SKM