stat
Impreza już się odbyła

Tomasz Kammel... bez filtra

mar 12

sobota, godz. 18:00, 20:00

bilety 80 zł
Kup bilet
Prezenter? Konferansjer? Z tego znają go wszyscy... Komik? O tym jego wcieleniu wiedzą tylko nieliczni. Tomasz Kammel powraca w wielkim stylu. Już 15. sierpnia na scenie Versalki będzie można odkryć jego talent do rozbawiania ludzi w Stand-up Comedy Show. Ta amerykańska wersja kabaretu, w której komik bawi publiczność monologiem to forma wprost stworzona dla Tomka. Nikt przecież nie może odmówić mu poczucia humoru i charyzmy. Spróbuj Kammela... bez filtra.Kammel bez filtra - najnowszy sceniczny pomysł znanego prezentera i showmana Tomasza Kammela oraz jego przyjaciół. Prawie godzinny spektakl w którym artyści sam na sam z publicznością na klubowej scenie demaskują, prowokują, ale przede wszystkim rozśmieszają.

Formuła STAND-UP COMEDY, w której Tomasz udowadnia, że każdy może być gwiazdą sceny, koty żądzą życiem swoich właścicieli, Polska potrzebuje nowej kampanii reklamowej, pociągi nie są jak wulkan, bo nie zapylają a męsko-damskie potyczki są w życiu nieodzowne, bo największą przeszkodą na drodze do szczęścia jesteśmy my sami.


Na scenie pojawią się też:

Maciej Kraszewski,
samozwańczy politolog i parodysta profesjonalista, który w swoim show odkrywa sejmowe tajemnice, robiąc to głosami Joanny Senyszyn, Andrzeja Leppera, Waldemara Pawlaka i Romana Giertycha. Żelaznym punktem jego programu jest legendarne już przemówienie Waldemara do młodzieży.

Ela Wycech,
która niezmordowanie tłumaczy kobietom, że powinny być jak Vivaldi. Każda z nich owszem potrzebuje mężczyzny, ale innego na każdą porę roku. Jeśli w Twoim życiu brak emocji i kontrowersji, przyjdź i posłuchaj jak Elżbieta wywołuje skandal, rozśmiesza do łez, a na koniec jeszcze dostaje brawa.


Tomasz Kammel

Ten smukły absolwent germanistyki znany jest z krotochwilno-sowizdrzalskiego usposobienia. Jednak w tak niebywale poważnej instytucji, jaką jest TVP, nie zawsze miał możliwość rozweselania ludzi.

Był gospodarzem największych gal i festiwali - od Sopotu do Opola, prowadził setki programów telewizyjnych, kilkanaście samochodów oraz psa swojej narzeczonej.

Ujawnił się jako radiowiec i do radia chętnie wraca, ale jego telewizyjny dorobek i urobek świadczą o tym, że kamera wprost go uwielbia, a widzowie chętnie przełączają na Kammela. Filmidło, Wykrywacz Kłamstw, Dzieciaki Górą, Teleekspress - to tylko jeden garb Kammela. Drugi powolutku wypełnia się stand-upem.

Tomek bardzo troszczy się o żywotne dla Polaków sprawy, zawsze próbując znaleźć rozwiązanie. Dokonał między innymi wnikliwej analizy sytuacji PKP, wyjaśnił przyczyny aktywności islandzkich wulkanów i opracował nowe metody promowania Polski w świecie. Swoją wesołą osobowość ujawnił u boku najsłynniejszej polskiej Mariolki na scenie festiwalu TOP Trendy.


Potrafi ustawić łąkotkę w kolanku zlewowym oraz dotkliwie skopać ogródek. W wolnych chwilach kolekcjonuje plotki na swój temat.

To do niego należy rekord w umawianiu się na randkę w ciemno.

Informacja o biletach

bilety: 15 zł (karta klubowa); 20 zł (przedsprzedaż); 25 (w dzień występu).

więcej informacji znajdziesz na: www.facebook.pl/versalka

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W jaki sposób zginął Zbyszek Cybulski?