• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Teatr Szekspirowski szuka wolontariuszy

FK
1 czerwca 2023, godz. 19:00 
Opinie (44)

Dlaczego warto zostać wolontariuszem na Festiwalu Szekspirowskim? Posłuchaj, co mają na ten temat do powiedzenia ci, którzy pełnili tę funkcję podczas minionych edycji.

Ruszył nabór wolontariuszy do tegorocznej, 27. edycji Festiwalu Szekspirowskiego, który odbędzie się w dn. 26 lipca - 6 sierpnia 2023. Organizatorzy kierują swoje zaproszenie głównie do osób zainteresowanych teatrem, kreatywnych i otwartych na nowe wyzwania, lubiących pisać bądź fotografować, a przy tym władających językiem obcym co najmniej w stopniu komunikatywnym. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 czerwca.

Festiwal Szekspirowski to międzynarodowa impreza teatralna poświęcona idei teatru elżbietańskiego. Organizowany jest co roku, na przełomie lipca i sierpnia, a spektakle odbywają się w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim oraz na scenach innych trójmiejskich teatrów.

Wolontariat w ramach praktyk studenckichTegoroczna, 27 już edycja, odbędzie się w dn. 26 lipca - 6 sierpnia. Jeśli kochacie teatr i w tym terminie dysponujecie czasem, możecie stać się częścią tego ważnego wydarzenia, pełniąc wolontariat.

- Festiwal Szekspirowski w Gdańsku jest świetną okazją do nawiązania międzynarodowych kontaktów oraz postawienia pierwszych kroków w zawodzie związanym z kulturą, a także rozwoju swoich wcześniejszych umiejętności w tym zakresie - podkreślają organizatorzy. - Pomoc przy festiwalu rozwija zdolności organizacyjne i komunikacyjne, pokazuje praktyczne aspekty organizacji dużego wydarzenia międzynarodowego, pozwala poznać teatr od kulis. Dodatkowo umożliwiamy odbycie praktyk studenckich podczas festiwalu.


Festiwalowi Wolontariusze mają możliwość obejrzenia wybranych spektakli i uczestniczenia w wydarzeniach festiwalowych, w miarę dostępności miejsc i jeżeli nie koliduje to z ich obowiązkami. Festiwalowi Wolontariusze mają możliwość obejrzenia wybranych spektakli i uczestniczenia w wydarzeniach festiwalowych, w miarę dostępności miejsc i jeżeli nie koliduje to z ich obowiązkami.

Zadania zgodne z zainteresowaniamiZadania wolontariuszy w czasie Festiwalu Szekspirowskiego obejmują m.in.:
  • różnorodne działania związane z opieką nad artystami, wsparciem w logistyce festiwalu oraz działaniach medialnych,
  • redagowanie gazety festiwalowej i współtworzenie materiałów promocyjnych,
  • komunikację z artystami i gośćmi w językach obcych.


Masz ochotę na przygodę? Wyślij wniosek do 10 czerwcaAby się zgłosić, wystarczy do 10 czerwca wysłać formularz.

- Opisz siebie i swoje zainteresowania, i zostań jedną z osób, dzięki którym festiwal stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy! - zachęcają organizatorzy.
Festiwal Szekspirowski nie pobiera od wolontariuszy zabezpieczenia finansowego w postaci kaucji.
Quiz Teatralne Trójmiasto Średni wynik 59%

Teatralne Trójmiasto

Rozpocznij quiz
FK

Wydarzenia

27. Międzynarodowy Festiwal Szekspirowski w Gdańsku (4 opinie)

80 - 140 zł
festiwal teatralny

Zobacz także

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (44)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Wystawa Truso - legenda Bałtyku

10 zł
wystawa

Wystawa Stocznia

15 zł
wystawa

Pobożni i cnotliwi. Dawni gdańszczanie w zwierciadle sztuki (1 opinia)

spotkanie, wystawa, warsztaty

Sprawdź się

Sprawdź się

Który z trójmiejskich statków-muzeum nie jest jednostką Narodowego Muzeum Morskiego?

 

Najczęściej czytane