• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Skonsultuj swój pomysł z grantodawcami

Jesteś artystą_tką/twórcą_czynią/animatorem_ką kultury i przygotowujesz się do złożenia wniosków grantowych na 2023 rok? Weź udział w szybkich randkach z grantodawcami. W środę 16 listopada w Goyki 3 Art Inkubatorze w Sopocie spotkaj się z przedstawicielkami urzędów wszystkich 3 miast Trójmiasta (Sopot, Gdynia, Gdańsk), Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego oraz konsultantką wniosków ministerialnych. Podczas indywidualnych rozmów omów swoje pomysły, rozwiej wątpliwości, by złożyć kompletny wniosek grantowy.

w każdą środę (do 28.06), godz. 18:30

Gdańsk,
bilety 20 zł
Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy.
https://app.evenea.pl/organizator/goyki-3-art-inkubator-289566
 
FORMA SPOTKAŃ 1:1:
Podczas 15minutowego indywidualnego spotkania z konsultantką będziesz miał_a możliwość przedyskutowania wątpliwości, zadania pytań dotyczących wniosku grantowego, który chcesz złożyć na 2023 rok. Przygotuj się do spotkania, spisz listę pytań, aby ograniczony czas wykorzystać jak najbardziej efektywnie. Konsultacje z poszczególnymi urzędniczkami (UM Sopot, UM Gdynia, UM Gdańsk, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego), a także z konsultantką wniosków ministerialnych, będą odbywały się w osobnych przestrzeniach, aby zapewnić komfort rozmowy. Przyjdź 5 minut przed wyznaczonym czasem i znajdź odpowiednie miejsce. Jeśli chcesz składać wnioski do kilku urzędów i skonsultować pomysły, zapisz się na każde spotkanie osobno. Jeśli z jakiś względów nie będziesz mógł_a dotrzeć - zgłoś nieobecność. Twoje miejsce odblokujemy dla kolejnych zainteresowanych, aby cenny czas konsultacji nie został zmarnowany.
 
DEBATA:
O godz. 18.00 przyjdź na debatę, w której podsumujemy najczęściej zadawane w ciągu dnia pytania, postaramy się wskazać zarówno najważniejsze problemy przy pisaniu wniosków, jak i dobre praktyki, na których możesz się wzorować wypełniając poszczególne rubryki formularza.
 
IDEA:
Fast date czy Speed-dating (szybkie randki) to idea, która zrodziła się w Ameryce. Jej pomysłodawcą był Yaacov Deyo, który zorganizował pierwsze tego typu spotkanie w 1998 roku w Pete's Café w Beverly Hills. Z upływem czasu popularność szybkich randek rosła, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w innych krajach. Okazało się bowiem, że speed-dating to doskonała metoda na poznawanie nowych ludzi i nawiązywanie kontaktów. Szybkie randki stały się inspiracją dla rynku biznesowego. My przenosimy ideę na grunt sektora kultury organizując konsultacje z grantodawcami, rozszerzając spotkanie do 15 minut, aby można było rozwiać wątpliwości, niezbędne do napisania i następnie złożenia kompletnego wniosku grantowego na rok 2023.
 
Koncepcja i koordynacja: Marta Szadowiak

Opinie

Sprawdź się

Autorką cyklu o "Kici Koci" jest?