stat
Impreza już się odbyła

Rzepińska & Lipiński - Znów wędrujemy... po najpiękniejszych polskich i zagranicznych kompozycjach

Duet Rzepińska&Lipiński / wokal, piano/ kolejny raz zaprasza z nowym repertuarem na wyjątkowy wieczór z piosenką. Pragną zabrać Państwa na wędrówkę po różnych epokach muzycznych od początków XX wieku do czasów zupełnie współczesnych. Zaprezentują własne interpretacje ulubionych utworów w  bliskich im klimatach jazzu, soulu, bluesa, ale i nie tylko. Zapewnią sporą dawkę różnorakich emocji.

gru 10

piątek, godz. 19:00

bilety 40 zł
Kup bilet
gru 19

niedziela, godz. 17:00, 20:00

bilety 59 zł
Kup bilet
Będzie i dynamicznie i wzruszająco, nie zabraknie też humoru oraz świetnego kontaktu z publicznością o który artyści zawsze bardzo dbają. Usłyszymy utwory znanych polskich oraz zagranicznych wykonawców takich jak George Gershwin, Ray Charles, Grzegorz Turnau, Nina Simone, Grzegorz Ciechowski, Bill Withers, Beth Hart , Hooverphonic oraz wielu innych. Przeżyjmy razem tę szczególną, muzyczną ucztę...

jazz - koncerty w Trójmieście


MATEUSZ LIPIŃSKI - muzyk, pianista, stroiciel, aranżer, kompozytor oraz producent muzyczny. Naukę gry na instrumencie rozpoczął mając 5 lat. Kompozytor odpowiedzialny za muzykę do "Pasji" oraz cyklu "Drogi Krzyżowej" wystawianych w Londynie na przełomie 2011/2012 roku przez polonie mieszkającą również w Londynie. Jeden z jego autorskich utworów fortepianowych został wykorzystany jako podkład do filmu o architekturze królewskiego Pałacu Buckingham. Mateusz zajmuje się też strojeniem, naprawą i remontami pianin i fortepianów i w związku z tym odbywa w tym kierunku szkolenia za granicą w celu doskonalenia wiedzy. Obecnie przygotowuje się do wydania debiutanckiego albumu ze swoimi fortepianowymi utworami, którego wydanie jest planowane na rok 2022. Mateusz jest też członkiem zespołu Bellcanti, który koncertuje po całej Polsce, gdzie pełni funkcje pianisty i aranżera. Artysta grający w trójmiejskich teatrach m.in. Teatr Czwarte Miasto, Teatr Baabus Musicalis, Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie. Autor muzyki do spektaklu "Plastuś" z ramienia Teatru Czwarte Miasto.

BEATA RZEPIŃSKA - wokalistka,  autorka tekstów, artysta grafik. Umiejętności wokalne szkoliła pod okiem Moniki Malec-Piotrowskiej, Grażyny Łobaszewskiej, Krystyny Stańko, Agnieszki Kamińskiej, Pauliny Kujawskiej. Ukończyła czteroletnią naukę w nowatorskiej szkole muzycznej Musicollective. Zaangażowana była również wokalnie w audycje muzyczne - koncerty dla dzieci "Muzyczna Kraina". Współpracuje z uznanymi trójmiejskimi muzykami tworząc autorskie projekty, w związku z czym ma na swoim koncie wiele koncertów i występów. Jej preferencje muzyczne zmierzają zdecydowanie w kierunku jazzu, soulu, bluesa i funky. Obecnie współtworzy duet z Mateuszem Lipińskim Rzepińska&Lipiński, B&A z Adamem Urbanowiczem, Grzegorzem Kusio, Iloną Damięcką i nnymi.  Zawodowo - jako absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, zajmuje się malarstwem, grafiką, ilustracją, tworząc markę OH MY CAT!. W swojej twórczości stara się poszukiwać ciągle nowych barw i przestrzeni, co przekłada się na nieustanną pracę nad własnym rozwojem artystycznym.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Siedziba Muzeum Narodowego w Gdańsku przy ul. Toruńskiej 1 funkcjonuje jako muzeum od...?