• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Złota era jazzu i bluesa - koncert Curly Cale

ZŁOTA ERA JAZZU I BLUESA specjalnie dla Was w MAJÓWKĘ - już 4 maja (sobota) od 20.00 na naszej scenie CURLY CALE - James Brierley & Maciej Pruchniewicz - repertuar obejmuje standardy oraz kompozycje własne w akustycznych aranżacjach. Zapraszamy do magicznej przestrzeni Orii w sercu Gdańska nad samą Motławą.

maj 30

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 15 zł
cze 19

środa, godz. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Rekomendujemy przybyć wcześniej - proponujemy relaks na leżakach na trawie przy Motławie z ulubionym koktajlem w dłoni, wyśmienitą kolację w komfortowym ogródku w cieniu parasoli albo w designerskim klimatyzowanym wnętrzu (na co się skusicie - kuchnia europejska czy MENU Z TITANICA? grillowanych kiełbasek nie będzie)

Bileciki w cenie 29 zł do nabycia na kupbilecik.pl- https://kbq.pl/126123 lub "na wejściu", jeśli będą jeszcze wolne miejsca. Zakup biletu online jest równoznaczny z rezerwacją stolika.

Stara Stocznia 4/1- kilka kroków od zwodzonej kładki an Ołowiankę i Muzeum II Wojny Światowej; dostępne 2 parkingi w odległości ok 50 m
796 545 781
omh.pl/pl

James Brierley
Wokalista, gitarzysta, autor tekstów. Pochodzi z Anglii. Przez wiele lat występował w Wielkiej Brytanii i Europie, śpiewając utwory z kręgu rocka, soulu, popu i jazzu. W 2015 r. współtworzył zespół James B. & Friends, z którym pojawił się w programie MUST BE THE MUSIC. Następnie, już jako solowy wykonawca, wziął udział w THE VOICE SENIOR. Oba występy przyniosły mu spore grono fanów z całej Polski. Gdy szczęśliwym trafem spotkał Macieja Pruchniewicza, zdecydowali się na współpracę w bliskich im obu klimatach muzycznych, w ramach duetu wokalno- gitarowego obecnie znanego pod nazwą Curly Cale.

Maciej Pruchniewicz
Gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny. Uczestniczył w wielu projektach współpracując i koncertując z polskimi i zagranicznymi artystami, m.in. Wojtkiem Waglewskim, Michałem Urbaniakiem, Małgorzatą Ostrowską, Czesławem Mozilem, Katarzyną Groniec, Antonim Gralakiem, Kiparą Yusuph, Osvaldo Baltodano, Luisem Varona. Na początku drogi muzycznej najbliższe były mu klimaty bluesowo-rockowe i przez wiele lat grał w zespole Hot Water. Obecnie inspiruje go zwłaszcza muzyka improwizowana z pogranicza jazzu, etno, elementów klasyki, tworzy też muzykę do spektakli teatralnych i muzykę filmową.

Opinie

Sprawdź się

Jak nazywa się festiwal organizowany jesienią przez Instytut Kultury Miejskiej?