• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Razzle Dazzle Rhapsody

Niezapomniane muzyczne show z udziałem 30 wokalistów i wspaniałych gości na 5-lecie Chóru "Razzle Dazzle". O mamma mia let me go! Najbardziej rozkręcony chór w całej galaktyce świętuje swoje pięcioletnie panowanie na scenie.

paź 24

wtorek, godz. 19:00

bilety 99 - 180 zł
Kup bilet
lis 21

wtorek, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 169 zł
Kup bilet
"Razzle Dazzle" Choir odlicza sekundy do koncertu z największymi przebojami jazz i pop. Przed nami premierowo "Tribute to Queen" i muzyka z niezapomnianych musicali i filmów z towarzyszeniem znakomitych muzyków jazzowych. Wielowarstwowe aranżacje, harmonie wokalne i wspaniali goście.

jazz - koncerty w Trójmieście


"Razzle Dazzle" jak zwykle zamiesza i wstrząśnie sceną!
Świętuj z nami wyjątkowy jubileusz, bez Ciebie nie startujemy. By nasze grono było jak największe, zabierz ze sobą swoje pociechy, niech poznają najlepsze przeboje już od najmłodszych lat!

"Razzle Dazzle" (ang. błyszczeć, zamieszać) gdyński chór mieszany, kochamy ich za nieposkromioną energię i pomysłowość. Zrealizowali ponad 50 koncertów, kilka projektów telewizyjnych (w tym Polsat Hit Festiwal, Mam talent, Project Lady), laureaci złotego pasma na Międzynarodowym Konkursie Chóralnym w Sopocie "Mundus Cantat" 2022 i Złotego medalu na Międzynarodowym Konkursie w Indonezji 2020. Za pulpitem dyrygenckim razzluje założycielka chóru, charyzmatyczna ZZ Pop Zuzanna Popiołkiewicz.

Dyrygent: Zuzanna Popiołkiewicz
Fortepian: Dominik Kisiel
Saksofon: Juan Felipe Alvarado
Chór "Razzle Dazzle" działa pod skrzydłami Fundacji Śpiewaj!.

Koncert odbędzie się 13 kwietnia (czwartek) o godz. 18:00 w "Konsulacie Kultury" ul. Jana z Kolna 25 w Gdyni.

Zuzanna Popiołkiewicz absolwentka dyrygentury chóralnej Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie prof. Marcina Tomczaka i prawa na Uniwersytecie Gdańskim. W 2012 roku jako reprezentantka Polski prowadziła warsztaty muzyki polskiej dla amerykańskiej organizacji Singers of United Lands w 23 stanach USA, Kanadzie, Kenii, Zimbabwe i Zambii. Dyrygowała też chórami Symphony Chorus of New Orleans w Nowym Orleanie czy Nairobi Chamber Choir z Kenii.

Dominik Kisiel - pianista i kompozytor jazzowy, założyciel i frontman Dominik Kisiel Exploration Quartet, który za swój debiutancki album otrzymał nominację do Fryderyka.

Juan Felipe Alvarado - muzyk z Uniwersytetu EAFIT w Kolumbii. Pracuje jako wokalista i saksofonista.

Opinie

Sprawdź się

Festiwal Teatru Polskiego i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry" w roku 2019 odbył się po raz: