stat
Wydarzenie już się odbyło

Nadmorski Plener Czytelniczy

Nadmorski Plener Czytelniczy po raz kolejny odbędzie się w reprezentacyjnym punkcie Gdyni - na pięknym Bulwarze Nadmorskim im. Feliksa Nowowiejskiego. W dniach od 31 lipca do 2 sierpnia królować będzie literatura. Organizatorzy zadbają aby nie zabrakło spotkań autorskich, animacji literacko- artystycznych dla najmłodszych, czy wydawców oferujących książki w atrakcyjnej cenie.

Czytelnicy, wydawcy, wszelcy uczestnicy rynku książki, odwiedzający imprezę po raz kolejny, czy pierwszy na pewno nie poczują się zawiedzeni. Bardzo możliwe, ze IV Nadmorski Plener Czytelniczy pobije rekordy poprzedniej edycji - ponad 50 wydawców i blisko 30 autorów.

Wydawnictwo Psychoskok, które zapowiedziało swój udział serdecznie zaprasza na Plener Czytelniczy do Gdyni wszystkich, którzy chcą spotkać się z wyśmienitą literaturą w niebywale atrakcyjnej cenie. Bogata i różnorodna ofert to gwarancja, że każdy czytelnik znajdzie interesującą go pozycję.

Wydawnictwo Psychoskok zaprasza także wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się jak wydać własną książkę w formie papierowej czy ebooka. Oferta na pewno zainteresuje debiutantów chcących odnaleźć swe miejsce na rynku.

Przedstawiciele Wydawnictwa Psychoskok będą oczekiwać na zainteresowanych w namiocie nr 41 oferując miłą, przyjazną atmosferę oraz niezapomniane wrażenia. Czas umilać będą książki i spotkania autorskie, a pośród nich Tomasz Waberski, który zawsze urzeka najmłodszych czytankami.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Pierwszy pokaz filmu "Popiół i diament" odbył się w klubie Żak. A gdzie i w którym roku odbył się drugi?