stat
Impreza już się odbyła

Made in Plama

"Plama" Gdański Archipelag Kultury zaprasza na wystawę MADE IN PLAMA.

26 sierpnia - 8 września 2020, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

"Made in Plama" to podsumowanie warsztatów twórczych w klubie "Plama" Gdański Archipelag Kultury na gdańskiej Zaspie.

Jak co roku klub zaprasza na wystawę prezentującą prace uczestników zajęć, w ramach której będzie można zobaczyć tkaniny stworzone pod okiem Anny Niewiarowskiej-Zawilskiej, ceramikę tworzoną przez grupy Wioletty Ulatowskiej i Anety Czaji, rysunki i malarstwo uczestników zajęć Oli Fronc, czy linoryty powstałe w pracowni Barbary Leszczyńskiej.

W galerii Plamy GAK zagoszczą także prace najmłodszych adeptów pracowni naszego klubu, poznających rożne techniki plastyczne pod okiem Moniki Krause.

Ponadto będzie można też zobaczyć efekty warsztatów zrealizowanych w ramach projektu Agnieszki Kurkowskiej "DOM: blok i chata. Wędrówki", zrealizowanego ze środków Miasta Gdańska w ramach Stypendium Kulturalnego Miasta Gdańska

"Zapraszam do obejrzenia efektów pewnego eksperymentu. Grupa dzieci, która w nim uczestniczyła miała za zadanie stworzyć dwa różne domy: blok mieszkalny i chatę kaszubską. Potem zaprowadziliśmy te domy na wycieczki, żeby przekonać się jak się odnajdą w nowym dla nich otoczeniu. Jesteście ciekawi naszych wypraw? (...)" (kuratorka: Agnieszka Kurkowska)

Wystawę będzie można oglądać do 11 czerwca 2019 r.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Jaki jest najstarszy przykład tkania, który można obejrzeć w Trójmieście?