• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Oczywiste Nieoczywiste | Wystawa

Zapraszamy na wystawę miniatur fotograficznych pt. Oczywiste Nieoczywiste, której autor, Andrzej Tomasz Żak, pragnie przekazać niekonwencjonalne spojrzenie na naturę. Artysta mówi: "wystawa jest próbą przemycenia w fotografiach rozmycia, kolorowych plam, które są konkretnymi istnieniami i istotami. Lubię to co rozmyte."

Godziny otwarcia:
w dni robocze: 10:00 - 18:00
w weekendy placówka nieczynna.

Co nas czeka?
Ekspozycja miniatur fotograficznych autorstwa Andrzeja Tomasza Żaka, przedstawiająca niekonwencjonalne spojrzenie na naturę
Spotkanie z artystą będzie okazją do bezpośredniej interakcji z twórcą i lepszego zrozumienia jego dzieł
Dyskusja z autorem na temat jego prac, technik fotograficznych czy filozofii artystycznej

Dotychczasowe wystawy artysty prezentowane w Galerii Wyspy Skarbów GAK, jak na przykład Afryka fragmenty, zdobyły uznanie lokalnej publiczności, a tematyka jego prac harmonijnie współgra z atmosferą i klimatem tego miejsca. To właśnie tutaj, na wyspie Sobieszewskiej, w otoczeniu natury, można docenić wysiłek artysty i doświadczyć magii fotografii, zanurzając się w estetyce Oczywistego Nieoczywistego.

Andrzej Tomasz Żak fotograf, aktor lalkarz, dziennikarz radiowy. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt wystaw zbiorowych w duetach oraz indywidualnych. Fotografuje wyłącznie naturę i jej piękno.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych narzędzi zwiększających dostępność wydarzenia prosimy o informację najpóźniej na 7 dni przed wydarzeniem, a my postaramy się je zapewnić (tłumacz PJM, asystent_ka, specjalne miejsce itp.). Kontakt: 58 323 91 15, wyspaskarbow@gak.gda.pl

10 maja - 6 czerwca 2024, godz. 18:00

Wstęp wolny

18 maja - 16 czerwca 2024, godz. 9:00 - 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

Opinie

Sprawdź się

Która z inicjatyw nie jest Miejskim Znakiem Kultury Szymona Wróblewskiego?