• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
PATRONAT

Focus na Wyspę | Wystawa fotografii

Przenieś się na malowniczą Wyspę Sobieszewską poprzez obiektywy dwóch wyjątkowych osób - Agaty Niechoćko i Wiolki Grabowskiej. Obie pasjonatki fotografii, związane z Wyspą sercem i duszą, zapraszają na niezwykłą podróż przez jej zakątki.

Agata Niechoćko, mieszkanka Wyspy od urodzenia. Jej pasja do fotografii jest równie silna, jak miłość do sportu. Agata ma na swoim koncie liczne medale w biegach przełajowych, nordic walkingu i ultramaratonach na 100 km. Jest również aktywną działaczką Niebieskiego Patrolu, dbając o foki, morświny i sieweczki obrożne które zamieszkują Wyspę.

Wiolka Grabowska związała swoje życie z Wyspą 16 lat temu, stając się integralną częścią lokalnej społeczności. Jej dorobek to liczne projekty i wystawy fotograficzne. Autorka wielu projektów i wystaw fotograficznych, Wiola poświęca swój czas na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną, pomagając im integrować się ze społeczeństwem i kulturą.

Razem stworzyły niezwykły fotograficzno-artystyczny portret Wyspy Sobieszewskiej, który jest pełen emocji i magii tego miejsca. Ich wspólna wystawa to nie tylko obrazy, ale także fascynująca opowieść o przyrodzie i ludziach, którzy tworzą społeczność Wyspy.

Ekspozycja wystawy do 23.08.2024

Jak dojechać do Wyspy Skarbów GAK?

Najbliższe przystanki komunikacji miejskiej:
autobus: 112, 186, 212, 512, przystanek: Sobieszewo

Dostępność
Wydarzenie odbędzie się na parterze, w dostępnej sali dla osób z niepełnosprawnością ruchową, wózków, z dostępną toaletą. Jeżeli masz szczególne potrzeby proszę skontaktuj się z nami: 58 323 91 15
 

Opinie

Sprawdź się

Pierwszą siedzibą Teatru Muzycznego był...?