• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Late Nite x Adam Mirek

Chcemy osłodzić Wam powrót do szkoły i zapraszamy na kolejne Late Nite! 22 września w Muzeum Emigracji spotkamy się z Adamem Mirkiem - naukowcem, którego na pewno kojarzycie z TikToka. Nie po drodze wam z chemią i biologią? Nie martwcie się, tego wieczoru każdy znajdzie coś dla siebie!

W programie:
-godz. 19.00 spotkanie i Q&A z Adamem Mirkiem

Szkoła, studia, egzaminy co dalej? Jak znaleźć swoją drogę? Adam Mirek opowie o codzienności młodego naukowca i o tym jak odkrył swoją pasję. Porozmawiamy również o tym jak studiuje się za granicą i jak uczyć się w świecie pełnym fake newsów.

-godz. 20.00 pop quiz z nagrodami, prowadzenie: Adam Mirek (TikTok: @adam_mirek)
Zbierzcie drużynę i dołączcie do pop quizu! Jeżeli oglądacie tiktoki Adama, na pewno odpowiecie na połowę pytań. A jeżeli nie może uda się z drugą połową. Dla najlepszej drużyny czekają nagrody!

- godz. 19.00-22.00 otwarta strefa z atrakcjami:
- warsztaty @Centrum Nauki Experyment tutaj poczujecie się jak nasz gość specjalny! Poznacie przystosowania zwierząt do lotu, użytkowe rośliny z dalekich stron oraz zwierzęta które przebyły setki kilometrów żeby na stałe osiedlić się w Polsce. Za pomocą mikroskopów przyjrzycie się z bliska strukturom umożliwiającym migracje.
- zaplanuj nowy rok szkolny, czyli warsztaty bullet journal z @Wymiennikownia zabierz swój zeszyt lub notes, który przemienisz w planner lub skorzystaj z dostępnych na miejscu.
- stanowisko @Centrum Współpracy Młodzieży, przy którym dowiesz się jak rozpocząć studia za granicą i znaleźć interesujący staż/wolontariat w innym kraju.
- radioaktywny kącik Marii Skłodowskiej-Curie
- warsztaty kreatywne, podczas których zrobisz gadżety umilające powrót do szkoły!

I jak zwykle: jedzenie, dużo miejsc do siedzenia i spędzania czasu z przyjaciółmi, polaroidy i tatuaże
Ps ostatni autobus odjeżdża spod muzeum o 21.55!

Spotkania z cyklu Late Nite dedykowane są młodzieży w wieku 15-19 lat. Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych! Wejście free.
Masz pytania? Pisz śmiało na FB albo do Asi : j.gojzewska@muzeumemigracji.pl
#latenitemeg #muzeumemigracji

Informujemy, że wydarzenie będzie rejestrowane (zapis foto i video) dla celów dokumentacyjnych i promocyjnych Organizatora. Udział w wydarzeniu równoznaczny jest z wyrażaniem przez uczestnika zgody na utrwalanie i rozpowszechnianie jego wizerunku. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie swojego wizerunku, koniecznie zgłoś się do Organizatora przed rozpoczęciem wydarzenia.

UKR
Щоб підсолодити вам повернення до школи запрошуємо на чергову зустріч Late Nite. Цього разу ми зустрінемося з Адамом Мірком - вченим, якого, я впевнена, ви знаєте з TikTokу. Вам не по дорозі з хімією та біологією? Не хвилюйтеся, цього вечора знайдеться щось для кожного!

· 19.00 зустріч та Q&A з Адамом Мірком
Школа, університит, іспити - що далі? Як знайти свій шлях? Адам Мірек розповість про будні молодого науковця та про те, як він відкрив для себе свою пристрасть. Ми також поговоримо про те, як навчатися за кордоном і як... навчатися у світі, повному фейкових новин.

· 20.00 pop quiz з призами, ведучий Адам Мірек (TikTok: @adam_mirek)
Збирайте команду та приєднуйтесь до поп-вікторини! Якщо ви стежите за тіктоками Адама, то обов'язково відповісте на половину запитань. А якщо ні - то, можливо, ви впораєтесь з другою половиною. На найкращу команду чекають призи!

· 19.00-22.00 відкрита зона
Майстер-класи @Centrum Nauki Experyment - тут ви відчуєте себе нашим особливим гостем! Ви дізнаєтесь як тварини пристосовуються до польоту, про корисні рослини з далеких країв та тварин, які подолали сотні кілометрів, щоб оселитися в Польщі. За допомогою мікроскопів ти зблизька розглянеш структури, які уможливлюють міграцію.
Плануй новий навчальний рік, або майстер-клас bullet journal з @Wymiennikownia. Візьміть свій зошит або блокнот та перетворіть його на планер, або можете використати ті, що будуть доступними на місці.
Місце, де можна дізнатися, як розпочати навчання за кордоном та знайти цікаве стажування/волонтерство в іншій країні. У цьому допоможе @Centrum Współpracy Młodzieży
Радіоактивний куточок Марії Склодовської-Кюрі
Творчі майстер-класи, на яких ви зробите гаджети, що зроблять приємнішим повернення до школи
І як завжди:
їжа
багато місць, де можна посидіти та провести час з друзями
полароїд та татуювання
все безкоштовно
Захід орієнтований на молодь 15-19 років.
Тссс... Останній автобус з-під музею відправляється о 21.55!

Opinie

Sprawdź się

Siedziba Muzeum Narodowego w Gdańsku przy ul. Toruńskiej 1 funkcjonuje jako muzeum od...?