PROGRAM FESTIWALU:
IV Festiwal Rytmu i Ognia FROG w Gdyni
05-09 sierpnia 2009
5 sierpnia (środa)
Warsztaty w szkole Tańca El Duende:
10:00 - 12:00 djembe
12:15 - 14:15 taniec brzucha
14:30 - 16:30 bollywood
16:45 - 18:45 flamenco
19:00 - 21:00 poi
6 sierpnia (czwartek)
Warsztaty w szkole Tańca El Duende:
10:00 - 12:00 poi
12:15 - 14:15 flamenco
14:30 - 16:30 bollywood
16:45 - 18:45 taniec brzucha
19:00 - 21:00 djembe
Cena za jedną formę: 1 dzień - 20 zł, 2 dni - 30 zł
W przypadku chęci uczestnictwa w większej liczbie form cenę mnożymy przez liczbę form. Zapisy i informacje na temat warsztatów 5-6 sierpnia pod adresem: taniec@elduende.pl
Tel: 058 550 63 03, 0-509 919 848
7 sierpnia (piątek)
9:00-18:00 WARSZTATY
9:00-12:00 warsztaty ruchowe - świadomość ciał, ruch sceniczny, prowadząca: Małgorzata Bury, miejsce: Szkoła Podstawowa nr 13 w Małym Kacku, cena: 20zł, zapisy: info@frog-gdynia.pl
12:30-15:30 warsztaty z tańca z wachlarzami bojowymi, prowadząca: Julia Bui-Ngoc, miejsce: Centrum Kultury w Gdyni, miejsc: 20, cena: 20zł, zapisy: info@frog-gdynia.pl
16:00- 18:00 warsztaty didgeridoo, prowadzący: Maciej Lubaś, miejsce: Centrum Kultury w Gdyni, miejsc: 10 cena: 20zł, zapisy: info@frog-gdynia.pl
20:00-23:00 Muszla Koncertowa w Gdyni:
20:30 - 21:30 koncert zespołu LARS, (Reggae/Muzyka alternatywna)
21:40 pokaz fireshow grupy SOMBRA
22:00 - 23:00 Scena Otwarta fireshow dla solistów (zgłoszenia mailowo: info@frog-gdynia.pl)
8 sierpnia (sobota) Scena Letnia Teatru Miejskiego w Gdyni-Orłowie:
11:00-16:00 WARSZTATY:
11:00- 13:00 warsztaty wachlarzy bojowych, cena:30zł, miejsc: 20
11:30-13:00 warsztaty z kijem grupy All Staffs, cena: 30zł, miejsc: 20
13:00-16:00 warsztaty bębniarskie Yankadi, cena 20zł, miejsc: 15
Zapisy mailowo: info@frog-gdynia.pl
16:00 Konkurs bębniarski
W kategorii grupy bębniarskie:
Dron z Lublina
Siewcy Fermentu z Brodnicy
Siódmy Czakram Ziemi z Krakowa
Strefa Akcji z Mokrska
Tantua ze Świdnicy
Tiriba z Jeleniej Góry
18:00 Pokazy taneczne Rewia Samby TROPICANA i Tribal Dance MANDRAGORA
18:30 Koncert laureatów konkursu bębniarskiego FROG 2008 - grupa Yankadi
20:00 Koncert Village Kolektiv
21:20 Sir Henry Hot - symfonia płomieni (scena fireshow przy Tawernie Orłowskiej)
21:30 Konkurs fireshow
scena fireshow przy Tawernie Orłowskiej - wstęp wolny
W kategorii fireshow wystąpią:
Avatar z Legnicy
Flagrantis z Gdańska
KiVi Projekt z Wrocławia
Litfire z Litwy
Mauna Kea ze Słowacji
Sirrion z Krakowa
00:00 Jam session przy ognisku na plaży
9 sierpnia (niedziela) Scena Letnia Teatru Miejskiego w Gdyni-Orłowie:
11:00-16:00 WARSZTATY:
11:00- 13:00 warsztaty poi dla zawansowanych, prowadzący: grupa SOMBRA
11:00-13:00 warsztaty bębniarskie z grupą Percussonia
13:00-16:00 warsztaty afrodance Małgorzata Pelech
Zapisy mailowo: info@frog-gdynia.pl
16:30 Konkurs bębniarski
18:00 koncert Percussonia
19:30 pokaz taneczny - Grupa Taneczna Tribal Dance ANEMONE
20:00 ogłoszenie werdyktu jury i wręczenie nagród w Konkursach Bębniarskim i Fireshow IV Festiwalu Rytmu i Ognia FROG
20:30 koncert Aire Flamenco
22:00 pokaz Fireshow Pa-li-tchi
22:40 pokaz Fireshow All Staffs
23:20 Jam session przy ognisku na plaży
Więcej informacji o wydarzeniu i artystach na: www.frog-gdynia.pl i www.myspace.com/festiwalfrog
BILETY: 1 dzień - 15zł, 2 dni - 20 zł
Organizator:
Centrum Kultury w Gdyni
Sponsorzy:
Unique Brands
Zonglerka.pl
Partnerzy:
Teatr Miejski w Gdyni
Kuglarstwo.pl
Szkoła Tańca El Duende
Aire Flamenco
Djembe.pl
Shoka.eu
Mamadoo