• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dyskusyjny Klub Bajkowy / Kino ŻAK

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu DKB w Kinie Żak. Dyskusyjny Klub Bajkowy czerpie z tradycji DKFów ale program dostosowany jest do młodszego odbiorcy. Raz w miesiącu zapraszamy dzieci i ich opiekunów na spotkania z filmem animowanym.

gru 14

czwartek, godz. 18:30

bilety 15 zł
ulgowy 10 zł

w każdy piątek (do 15.12), godz. 18:00

bilety 9 zł
Kup bilet
14.10.2023, g. 11:00 Marona - psia opowieść, r. Anca Damian / 90 min. / 6+ / polski dubbing
Suczka Marona nie ma wielu pragnień, chce opiekować się swoim człowiekiem oraz znaleźć szczęście i kochający dom. Życie rzadko bywa jednak bajką, zwłaszcza gdy jest się tylko psem.

Bohaterka animacji nazywana jest przez swoich kolejnych właścicieli wieloma imionami: Dziewiątką, Aną, Sarą, Maroną. Suczka snuje w filmie opowieść o swoim, nomen omen, pieskim żywocie, wypełnionym troskami, obawami, poszukiwaniem miłości i rzadkimi momentami szczęścia. W historii Marony przewijają się jej kolejni właściciele: akrobata Manole, robotnik budowlany Istvan i jego rozkapryszona żona, rodzina małej dziewczynki Solange. Marona niczego tak nie pragnie w życiu, jak tylko opiekować się swoimi ludźmi oraz być szczęśliwa. Okazuje się jednak, że z pozoru proste pragnienia nie są tak łatwe do zrealizowania.

Tematy poruszane podczas zajęć: pokonywanie trudności, empatia, relacja człowiek-zwierzę.
Prelekcja przed filmem: Jolanta Szatkowska

Wstęp na seanse wolny (konieczne jest wcześniejsze pobranie bezpłatnych wejściówek w kasie Kina Żak, ilość miejsc jest ograniczona).
Kasa kina czynna jest od poniedziałku do piątku od 15:00 do 21:00, w soboty i niedziele od 16:00 do 21:00.

Informacja o biletach

Wstęp na seanse wolny (konieczne jest wcześniejsze pobranie bezpłatnych wejściówek w kasie Kina Żak, ilość miejsc jest ograniczona).

Opinie

Sprawdź się

Jaki tytuł nosi wystawa ERGO Hestii w Muzeum Narodowym w Warszawie?