• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
PATRONAT

Art'em All 4. Wielki Przegląd Prac Studenckich ASP Gdańsk

Zapraszamy w lipcu 2024 na Art'em All 4. Wielki Przegląd Prac Studenckich ASP Gdańsk. Młodzi ponownie na dokach! Tego lata w stoczni czeka na Was 4. edycja Wielkiego Przeglądu Prac Studenckich ASP Gdańsk. 3 tys. metrów kwadratowych industrialnej przestrzeni wypełniamy świeżą sztuką i designem prosto z wydziałów: Architektury, Grafiki, Malarstwa, Wzornictwa oraz Rzeźby i Intermediów. To największa przekrojowa wystawa realizacji powstałych na gdańskiej Akademii i pokazujemy ją właśnie na Elektryków.

Wielki Przegląd Prac Studenckich ASP Gdańsk 2024Jak teraz malują i projektują młodzi artyści_tki? Art'em All będzie opowieścią o współczesnych kontekstach sztuki, która - mamy nadzieję - będzie przyczynkiem do refleksji nad rolą uczelni artystycznych i edukacji artystycznej jako takiej - także poza strukturami instytucji. Klasyczne i współczesne rzeźby, malarstwo abstrakcyjne i figuratywne, fotografia, artystyczne instalacje i realizacje intermedialne, sztuka użytkowa i designerskie meble - to wszystko zobaczycie w lipcu w PLENUM.
Wernisaż: 05.07.2024, godz. 19.00
Wystawa czynna: 06.07-28.07.2024, w godzinach działania PLENUM

Patron: SQUARE - to sześć wyjątkowych przestrzeni przy Ulicy Elektryków w Gdańsku, w których spotykają się relaks, muzyka, sztuka i kulinaria. Przestrzenie SQUARE tworzą: Ulica Elektryków, Plener 33, klub B90, hala Plenum, hub kulinarny Hala W4 oraz alternatywny klub koncertowy Drizzly Grizzly.

Patronat medialny: Trójmiasto pl, Radio Gdańsk, gdańsk pl, Prestiż. Magazyn Trójmiejski, magazyn LINIA, NN6T

Przeczytaj także

Opinie

Sprawdź się

Pierwszą siedzibą Teatru Muzycznego był...?