Impreza już się odbyła

Aga Jarząbowa | Wrzeszcz Art!

"Zajmuję się animacją rysunkową i wycinankową, grafiką projektową i wydawniczą oraz scenografią. Podtrzymuję działalność artystyczną Organizacji Pancia, składającej się z mojej rodziny oraz domowej fauny. Spotykam się ze studentami Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu i pomagam im realizować rożne artystyczne projekty. Lubię stare filmy animowane, w których widać indywidualność reżyserów i błędy animatorów. Mieszkam od urodzenia we Wrocławiu i jestem lokalną patriotką."

4 września 2020 - 31 stycznia 2021, godz. 10:00

Wstęp wolny

9 października - 10 listopada 2020, godz. 10:00 - 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

AGA JARZĄBOWA | WRZESZCZ ART!

Otwarcie 31.08.2013 | godz. 20:00
Wystawa otwarta w dniach 31.08.2013 - 12.10.2013
Kolonia Artystów | ul. Miszewskiego 18 | Gdańsk Wrzeszcz
Wystawa realizowana w ramach projektu WRZESZCZ ART!
Projekt WRZESZCZ ART! dofinansowano ze środków Miasta Gdańska
www.wrzeszczart.blogspot.com


Projekt "WRZESZCZ ART!" to cykliczny projekt artystyczny o charakterze długofalowym. Pierwsza edycja odbyła się w roku 2011- została powołana Galeria "6,21", udział wzięli: 
Julita Wójcik, Jacek Niegoda, Ania Witkowska, Adam Witkowski, Piotr Wyrzykowski. W roku 2012 do projektu zostali zaproszeni: 
Aleksandra Wenta i Alicja Karska, Maciej Chodziński, Maciej Salomon, Dorota Walentynowicz, Wojciech Zamiara, Hubert Czerepok,
Urszula Wasielewska. Głównym celem projektu jest prezentowanie i gromadzenie prac wideo artystów, tak aby powstała swoista kolekcja - archiwum edukacyjne dostępne dla każdego.

"WRZESZCZ ART!" to przybliżenie kontekstu społecznego w sztuce współczesnej, jak również ukazanie różnorodności jej form i tematyki. Konfrontacja artystów o tak zróżnicowanym podejściu do sztuki i materii, w której tworzą, zapewni wielostronność ujęcia i przedstawienia zagadnień związanych z twórczością artystyczną. Projekt "WRZESZCZ ART!" ma na celu poprzez sztukę wideo oraz wymianę doświadczeń artystów wideo mieszkających w kraju i w Europie oraz popularyzację i zachęcenie do udziału w życiu kulturalnym miasta.

Opinie 1 zablokowana

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Autorką cyklu o "Kici Koci" jest?

 

Najczęściej czytane