• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Hity Musicalu - Marta Burdynowicz i Janek Traczyk

Zapraszamy Was na koncert z największymi musicalowymi hitami wszechczasów. Wieczór pełen wspaniałych dźwięków i wzruszeń zagwarantuje duet wspaniałych artystów: Marta Burdynowicz oraz Janek Traczyk. Słyszymy się już 12 maja w Szkole Muzycznej im. Z. Noskowskiego w Gdyni!

Marta Burdynowicz - absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, wydziału wokalno-aktorskiego, specjalności - musical. Aktorka teatralna (m.in. Teatr Muzyczny ROMA, Teatr Teatr RAMPA, Teatr Syrena), filmowa i dubbingowa. Zwyciężczyni 12. edycji programu "The Voice of Poland". Solistka wielu koncertów musicalowych i rozrywkowych na terenie całej Polski, m.in. Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams na warszawskim Torwarze (Royal Concert), Finalistka 21. edycji festiwalu "Pamiętajmy o Osieckiej" (Nagroda Publiczności i wyróżnienie jury podczas II sopockiego etapu konkursu), a także Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Anny German, z którym koncertuje do dziś na terenie Europy i Azji.

muzyka filmowa - koncerty w Trójmieście


Janek Traczyk - wokalista i kompozytor. Ukończył Zespół Państwowych Szkół Muzycznych II st. im. F. Chopina w Warszawie w klasie piosenki oraz Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie (Wydział Kompozycji). W latach 2011-2017 w Teatrze Studio Buffo grał m.in. Jana, głównego bohatera musicalu "Metro". W latach 2016-2019 występował w Teatrze Muzycznym w Gdyni jako Gringoire - jedna z głównych postaci musicalu "Notre Dame de Paris". Od 2017 roku pojawia się w kolejnych tytułach Teatru Muzycznego ROMA: "Piloci" (Jan), "Aida" (Radames), "Waitress" (Doktor Pomatter). Jest laureatem wielu konkursów wokalnych i kompozytorskich, m.in. Festiwalu Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga i konkursu na autorską piosenkę "Pierwszy krok" na portalu Łowimy Talenty. Znany jest również z programów takich jak "Szansa na Sukces", "The Voice of Poland 2", "Must Be The Music" i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W 2020 roku wydał swoją pierwszą płytę zatytułowaną "Nadal jestem". W 2021 otrzymał Nagrodę Publiczności w koncercie "Debiuty" na 58. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Opinie

Sprawdź się

Bałtyckie Spotkania Ilustratorów organizowane są przez: