stat

Zmiana terminu: Sopot. Jasna Strona Nocy

UWAGA! Informacja od organizatora: Z przykrością informujemy, że ze względu na prawdopodobieństwo obfitych opadów deszczu, dzisiejszy koncert przekładamy na 30 SIERPNIA. Sopot, molo. Skład zespołów i godzinę podamy wkrótce. Przypominamy o nocnych dyżurach terapeutów.

Zapraszamy na występy w muszli koncertowej oraz spektakl uliczny na Molo w ramach akcji Sopot.Jasna Strona Nocy zainicjowanej tego lata przez Miasto Sopot. Przedsięwzięcie ma na celu niesienie pomocy osobom poszukującym wsparcia lub poszkodowanym w wyniku nadużyć substancji psychoaktywnych.

Wystąpią:
Natalia Grzebała
Sons of Daughters
Tymek Szymek i Martwe Gitary

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


Po koncercie zapraszamy na uliczny spektakl w ramach Mololo "Czerwony kapturek w gotik stajlu" (g. 20:45, plac przed fontanną).

Do końca wakacji w dolnym tarasie Sopotu grupa doświadczonych psychoterapeutów uzależnień pełni mobilne dyżury w mieście, a także dyżury stacjonarne przy Teatrze Atelier w pomieszczeniu siedziby WOPR. Zespół działa w każdy piątek i w sobotę w godzinach 22:00 - 3:00. Skontaktować się z terapeutami można również pod numerem telefonu 506 564 879.
Zapewniana jest pełna anonimowość. Oprócz pomocy uzyskanej na miejscu, wskazywane są również ośrodki do długoterminowej psychoterapii. Akcja wsparta jest warsztatami artystycznymi i ruchowymi dla młodzieży i rodzin z dziećmi oraz koncertami trójmiejskich muzyków.

Sopot Jasna Strona Nocy - koncert na Molo
Sopot Jasna Strona Nocy - koncert na Molo


Natalia Grzebała - waliła w bęben w zespole Jagódki, kładła akordy w hip-hopowym Rozumu Bękarcie, nuciła altem w chórze 441Hz. Teraz gra na czerwonym nordzie, psuje covery i śpiewa coraz już mniej depresyjne piosenki o miłości. Dawno temu wydała epkę "Piórko" do tekstów trójmiejskiej pisarki Barbary Piórkowskiej, może kiedyś wyda coś jeszcze.

https://www.youtube.com/watch?v=dytcRULfdRg
https://www.youtube.com/watch?v=jz4oPyP2h0M

Sons of Daughters to nowa formacja młodych studentów jazzu z Gdańska, część z nich to członkowie zespołu "The Fruitcakes". Jak sami siebie określają grają oryginalny gangsta art-funk z pomorskich piwnic. Jak sami siebie określają grają oryginalny gangsta art-funk (i jazz) z pomorskich piwnic.

Skład zespołu:
Maja Jaryczewska - śpiew, pianino
Jaman - gitara basowa
Gnonzo - gitary
Lukas Tymanski - perkusja

Tymek Szymek i Martwe Gitary
To projekt, w którym Tymon Tymański wraz z pianistą Szymonem Burnosem grają utwory z repertuaru grup Kury i The Transistors. Podczas koncertu duetu będzie można usłyszeć zarówno piosenki z nagrodzonego Fryderykiem kultowego albumu "P.O.L.O.V.I.R.U.S.", jack I outwork z obydwu płyt do głośnych filmów "Wesele" Wojciecha Smarzowskiego oraz "Polskie gówno" Grzegorza Jankowskiego.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Czy w obecnej siedzibie Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia w Gdańsku, w czasach powojennych, prowadzona była działalność sportowa?

 

Najczęściej czytane