• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Wystawa prac z Festiwalu Integracji Artystycznej "POZAPOZY"

Zapraszamy na XVII Festiwal Integracji Artystycznej "POZAPOZY" 3 października 2023 r. w Europejskim Centrum Solidarności.

6 - 28 lipca 2024, godz. 8:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

13 września - 24 listopada 2024, godz. 10:00 - 17:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
ulgowy 1-12 zł
Festiwal "POZAPOZY" to największa w województwie pomorskim impreza artystyczna promująca twórczość osób niepełnosprawnych i umożliwiająca Im pełne uczestnictwo w życiu kulturalnym. Wydarzenie skierowane jest do osób z różnym rodzajem i stopniem niepełnosprawności, artystów różnorodnych dziedzin, aby dzięki sztuce mogli wyrazić siebie, swoje marzenia i osiągnięcia.

Gala finałowa odbędzie się 3 października o godz. 12.00 w sali widowiskowej Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku. Swoje dokonania artyści zaprezentują w 4 kategoriach - muzycznej, teatralnej, plastycznej i fotografii. Na scenie wystąpią indywidualni soliści, zespoły muzyczne, grupy teatralne. Przyjęta forma organizacji imprezy da możliwość artystom amatorom zaprezentowania własnych talentów i umiejętności przed zebraną widownią, ocenie przez profesjonalne jury. Integralną częścią występów na scenie będzie wystawa prac plastycznych i fotografii nadesłanych na konkurs w sąsiadującej, historycznej Sali BHP w Gdańsku. Prace oglądać można już od 4 października.


strona wydarzenia: www.facebook.com/POZA-POZY-Festiwal-integracji-artystycznej

Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz PFRON - Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Opinie

Sprawdź się

Ile metrów pod ziemią znajduje się wystawa główna w Muzeum II Wojny Światowej?