stat

Wystawa fotografii Mai Barskiej Pozorne Milczenie - Apparent Silence

Były już w Miejscu warsztaty, było czytanie, były koncerty. Czas na rozpoczęcie kolejnej płaszczyzny naszej działalności. Zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii Mai Barskiej "Pozorne Milczenie - Apparent Silence".

23 września - 31 października 2021, godz. 14:00 - 20:00

Gdańsk,
bilety 7 zł
ulgowy 5 zł

30 września - 8 października 2021, godz. 12:00 - 17:00

Gdańsk,
Możecie siedzieć w domu i rozpocząć oglądanie kolejnego średnio fascynującego serialu na platformie na N albo na H... A możecie też przyjść do nas i poznać bardzo ciekawą i wszechstronnie utalentowaną artystkę.

Maja Barska urodziła się w 1976 roku, mieszka i tworzy w Sopocie. Studiowała w latach 1996-2001 w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. W 1999 roku otrzymała wyróżnienie w hiszpańskim prestiżowym konkursie Don Quijote i jej praca brała udział w wystawie pokonkursowej w Salamance.

W 2001 roku obroniła pracę dyplomową z grafiki projektowej pod kierunkiem J. Górkiego. Aneksy wykonała w pracowni fotograficznej W. Węgrzyna i litograficznej Z. Gorlaka. Brała udział w zbiorowej wystawie pt. Medium jako medium", prezentującej fotografie profesorów i studentów gdańskiego ASP, która miała miejsce w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie w 2001 roku.

Maja pokaże u nas kolekcję fotografii, ale to zaledwie czubek góry lodowej jej działalności. Zawodowo związana z największymi studiami animacji i agencjami reklamowymi od wielu lat tworzy tła do filmów animowanych, projektuje postaci, ilustruje książki dla dzieci czy projektuje logotypy dla firm. Współpracowała przy produkcji serialu animowanego "Basia", "Mami Fatale" czy przy tworzeniu projektów dla odbiorców takich jak ECS, Nikelodeon czy Richmond Publishing Mexico.

Zapraszamy też na lampkę wina, więc się nie spóźniajcie.
Wernisaż wystawy Pozorne Milczenie - Apparent Silence, 17.05.2019, godzina 19.00

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Tryptyk "Sąd Ostateczny" Hansa Memlinga można zobaczyć w: