stat
Impreza już się odbyła

Wystawa Pop-up No.8

Zapraszamy na czterodniową wystawę twórczości Joanny Fkr i Magdy Mokrzan! Oglądajcie, podziwiajcie lub stańcie się ich właścicielami.

Wystawa to połączenie analogowego sita (Magda Mokrzan) i grafiki komputerowej (Joanna Fkr). Zapraszamy na nasze wspólne pierwsze kroki.

Joanna Fkr
Nazywam się Joanna Chojnowska, ale swoje prace podpisuję Joanna Fkr. Nazwa wzięła się od pierwszej muzycznej miłości, czyli Cheta Fakera, którego muzyka, jak mówi podsumowanie spotify, dalej mi mocno towarzyszy. W 2018 roku zaczęłam studia na ASP żeby zostać wzornikiem, ale po drodze moje zainteresowania zawładnęła grafika. Teraz po godzinach sklejania modeli siadam do komputera rysować swoje sny i ulubione piosenki w krzywych i wrzucam wszystko na instagrama, no i wciskam swoim przyjaciołom przy każdej okazji.
Instagram.com/joanna_fkr

Magda Mokrzan
Nazwyam się Mokrzan ale częściej w internecie można mnie znaleźć jako mokraryba.brand. Inspiruję się życiem w mieście ale też kocham wypoczynek na łonie natury. Jestem z Gdyni, nie obce mi więc klimaty nadmorskie i życia w wielkim mieście. Wakacje spędzam często nad morzem, gdzie obserwuję plażowiczów, dlatego można dostrzec ich na moich pracach. Poza tym inspiruje mnie sztuka uliczna. Studiuję na Akademi Sztuk Pięknych w Gdańsku Grafikę. Wciąż poszukuję najlepszego środka wyrazu dla swojej twórczości. W wolnych chwilach podróżuję i popijam kawkę.
Instagram.com/mokraryba.brand


Wpadajcie na wspólny czas przy sztuce!

 

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

W którym roku zbudowano Łaźnię Miejską w Nowym Porcie? Jaką funkcję będzie pełniła współcześnie?