• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Wojtek Mazolewski Quintet - Jazz w chmurach

Olivia Star - spotkania ze sztuką na najwyższym poziomie. Spotkania ze sztuką powracają do Gdańska, a wraz z nimi niesamowite emocje, które zdobyły serca szerokiej publiczności Olivia Star już przy pierwszej edycji wydarzenia. Najwybitniejsi artyści, bliski kontakt ze sztuką, niepowtarzalna atmosfera 34. piętra - serdecznie zapraszamy na niezapomniane spotkanie z muzyką jazzową.

Olivia Star
30 listopada na najwyższą scenę w północnej Polsce powraca Wojciech Mazolewski Quintet w składzie: Wojtek Mazolewski, Marcel Baliński, Piotr Chęcki, Oscar Torok, Tymek Papior. Jeden z najwybitniejszych zespołów jazzowych w Polsce porwie niespełna 300-osobową publiczność w emocjonalny świat improwizacji, prezentując utwory z albumu, który planowo ukaże się tegorocznej jesieni.

jazz - koncerty w Trójmieście


Wojciech Mazolewski Quintet od lat reprezentuje polski jazz na arenie międzynarodowej, burząc muzyczne schematy i wzbudzając całą gamę niesamowitych emocji. Wojciech Mazolewski słynie z dostarczania niesztampowych wrażeń muzycznych, które zachwycają, wzburzają i hipnotyzują.

Prawdziwa ikona polskiej sceny muzycznej urzeka swoją sceniczną energią, wręczając widowni niezapomniany ładunek emocjonalny. To wydarzenie, na które czekali wszyscy miłośnicy jazzu!

Zobacz relację z poprzedniej edycji (2024)

Król, Fisz i Rojek na wyjątkowym jam session Mazolewskiego Król, Fisz i Rojek na wyjątkowym jam session Mazolewskiego

Doświadczenie zostanie pogłębione dzięki wyjątkowemu miejscu, z którym nie może się równać żadna inna sala w Polsce. Przeszklone do wysokości 6 metrów 34. piętro budynku Olivia Star zachwyca magiczną, kameralną atmosferą i zaprasza Gości do pełnego zaangażowania w koncert.

Planowane jest wydłużenie wydarzenia o dodatkowe dni - informacje o pozostałych artystach już wkrótce!

Spotkajmy się 156 metrów nad ziemią i zachwyćmy wybitną sztuką w towarzystwie zapierającego dech w piersi widoku na całe Trójmiasto!
Kup bilet
lip 31

środa, godz. 19:45

Gdańsk,
Wstęp wolny
gru 1

niedziela, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 180 zł
Kup bilet

Opinie

Sprawdź się

Jaki tytuł nosi wystawa ERGO Hestii w Muzeum Narodowym w Warszawie?