stat
PATRONAT

Warsztaty z jajem - warsztaty plecionkarskie

Gdański Archipelag Kultury Wyspa Skarbów wraz z GAK Stacja Orunia zapraszają na "WARSZTATY Z JAJEM" - wiosenne warsztaty plecionkarskie.

w każdą sobotę (do 31.12), godz. 17:00, (ok., 3:00

bilety 289 zł
lis 14

sobota, godz. 17:00 - 20:00

Wstęp wolny
Jaja nie tylko są biologiczne. Bytują drętwe, zgubne, komiczne...*

W programie:
godz. 12.00-14.00: warsztaty plecionkarskie odpłatne. Koszt: 80 zł os. dorosła / 20 zł dziecko (3+)

godz. 14.00-16.00: familijne wyplatanie kosza pod Wielką Pisankę + Piknik z jajem - wstęp wolny

Idea projektu:
Na zaproszenie GAK Stacja Orunia, GAK Wyspa Skarbów bierze udział w nietypowym przedsięwzięciu jakim jest akcja społeczna Największa pisanka w 3-city! Zrób sobie selfie z jajem! Szarpidrutki, czyli zdolne panie działające w Klubie ZDolna Orunia podjęły się niecodziennego wyzwania jakim jest wykonanie największej pisanki w Trójmieście. Wielką Pisankę ubraną w wydzierganym na szydełku opakowaniu zobaczycie w nietypowym entourage`u, bo na ganku gdańskiej zabytkowej Kuźni przy ul. Gościnnej.

Chwila dla reportera, czyli możliwość wykonania selfie z tym oryginalnym, bo 2 metrowym jajem potrwa do 19 kwietnia 2020. Po Świętach Wielkiej Nocy, Wielka Pisanka ozdobi ogródek GAK Wyspa Skarbów (ul. Turystyczna 3, Wyspa Sobieszewska).

Chcesz wziąć udział w tej pełnej radości familijnej akcji?
Dołącz do warsztatów z jajami!

21 marca 2020 r. - Pierwszy Dzień Wiosny zainaugurujemy kreatywnymi warsztatami plecionkarskimi prowadzonymi przez Warsztaty Plecionkarskie - Pracownia ARTEX. Po części prac indywidualnych (możliwość wykonania ozdobnych koszy, wianków, gniazd), spędzimy sobotni czas wolny w bardzo kreatywny sposób. Kolektywnie, w rodzinnej atmosferze wykonamy ogromną, wiklinową podstawę do Wielkiej Pisanki! By bawić się z jajem, zabierz ze sobą babcię, kuzyna, sąsiada, a nawet znajomych królika

Przy bardzo wiosennym stole i nowalijkowej dekoracji nacieszysz spragnione zieleni oko. Będzie też czas na piknik! Ciężkostrawne w wymowie, a gładkie w przełyku żur, żonkil, bukszpan czy rzeżucha, z wiosenną lekkością wpadną do Waszego, wyposzczonego brzucha.

ZAPISY - ZGŁOSZENIA:
do 13 marca 2020 poprzez e-mail wyspaskarbow@gak.gda.pl lub tel. 58 323 91 15 (pon.-pt. 10.00-20.00).

UWAGA - obowiązuje limit miejsc!
O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.
Przed dokonaniem płatności prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM
www.gak.gda.pl/sites/default/files/Regulamin%20warsztat%C3%B3w.pdf

Dokonanie wpłaty po uprzednim potwierdzeniu przez Organizatora o dostępnym miejscu na liście uczestników warsztatów - na konto Banku Spółdzielczego w Sztumie 50 8309 0000 0085 6294 2000 0010.

Adresat: Gdański Archipelag Kultury, ul. Dworcowa 9, 80 - 026 Gdańsk) w tytule wpisując: Imię i nazwisko uczestnika warsztatów, nazwa zajęć, nazwa placówki n.p. Anna Kowalska, warsztaty plecionkarskie, Wyspa Skarbów GAK.

Po Świętach Wielkiejnocy postawienie jaja w ogródku GAK Wyspa Skarbów, ul. Turystyczna 3.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Na podstawie jakiej książki nakręcono film, w którym w głównych rolach wystąpili Magdalena Cielecka i Paweł Deląg?