stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Warsztaty z ilustratorką Grażyną Rigall - Sekretne wyspy

Sekretne wyspy. Warsztaty z ilustratorką Grażyną Rigall; dla dzieci (6-12 lat), 15 miejsc. Zapraszamy dzieci z opiekunami.

paź 10

niedziela, godz. godz., 12:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
Kup bilet
Gdybyście mogli wyruszyć w podróż do odległego, zupełnie nieznanego miejsca, które spodobało wam się tak bardzo, chcielibyście w nim pozostać to jak by ono wyglądało? Czy byłoby ono ogromne, przestronne i kolorowe? Czy może malutkie jak sekret, który otwiera się niczym skomplikowane pudełko? A może gęste jak dżungla? Wasze marzenia podpowiedzą wam, jak mogłoby ono wyglądać. Wykorzystując dostępne materiały, takie jak papier, karton, gałganki, kamienie, patyczki, druciki i klej stworzymy, swoje wyspy z marzeń. A może połączymy też nasze wyspy, tworząc z nich jeden wspólny magiczny świat?

Grażyna Rigall - absolwentka wydziału malarstwa gdańskiej ASP. Ilustratorka, malarka. Tworzy instalacje z wykorzystaniem wykonywanych przez siebie lalek, które czasem zyskują życie, grając
w spektaklach: "Śpiąca królewna" i "Abecadło z pieca nie spadło" w reżyserii Luby Zarębińskiej. Jest współtwórcą scenografii do Przenośnego Muzeum Rysunku Dziecięcego oraz do spektaklu Alicja w krainie liter autorstwa Elżbiety Jeznach w Paryżu. Autorka ilustracji do kilkunastu książek dla dzieci, m.in. Katarzyny Ryrych Łopianowe pole (nagroda Książka Roku IBBY 2017, nagroda Jury portalu granice.pl dla najlepszej książki na jesień 2017), Marzeny Matuszak Człowiek, jaki jest, każdy widzi (wyróżnienie
na międzynarodowym konkursie Jasnowidze 2014), Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel Humory Hipolita Kabla.

Autorka książki kulinarnej (wraz z Alojzym Rigallem) Baba Ali bryły w przestrzeni, warzywa w kosmosie. Współautorka teledysku do utworu Grzegorza Nawrockiego Fałszywe wschody słońca(nominacja do nagrody DOKI, Gdańsk 2017), Kosmiczna karetka oraz filmu Fantastyczne zniknięcie 2020 w technice animacji poklatkowej.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Ile miejsc na widowni liczy rozbudowana Duża Scena Teatru Muzycznego w Gdyni?