stat

Warsztaty sensoplastyczne w Kalamo

Zapraszamy na otwarte zajęcia senso-plastyczne. Warsztaty mają na celu przybliżenie naszych zajęć sensorycznych. Zajęcia są dla dzieci w wieku 5-7 lat. Ilość miejsc mocno ograniczona!

Sensoplastyka to wielokolorowy, Warsztaty polisensoryczne z elementami relaksacji, koncentracji oraz umiejętności społecznych. Pomysł warsztatów polisensorycznych powstał na prośbę dzieci i ich rodziców, które chodziły lub chodzą na zajęcia do Kalamo.

Dzieci w dzisiejszych czasach bombardowane są ogromną ilością bodźców z zewnątrz. Dużo słuchają i oglądają, a znacznie mniej doświadczają przez zmysły takie jak: węch, dotyk, smak. Dlatego powstały warsztaty polisensoryczne, czyli wielozmysłowe poznawanie przez zmysły. Ma ono ogromne znaczenie na cały rozwój dziecka. Dzieci będą doświadczały oraz doskonaliły swoje umiejętności.

Na zajęciach eksplorujemy, brudzimy się, bawimy się, ćwiczymy naszą koncentrację, uważność oraz relaksacje (oddychanie) dla dzieci a to wszystko w otoczeniu naszych barwnych emocji. Na zajęcia przynosimy rzeczy na przebranie i dobry humor

Zapisy: biuro@kalamo.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Z jakiego języka pochodzi drugi człon nazwy teatru tańca - Teatr Amareya?