• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Warsztaty Tańca Intuicyjnego

Esther Kasenda, Purple Soul Studio
IG: estherkasenda & purplesoul_studio_

Esther Kasenda poprowadzi unikalne warsztaty tańca intuicyjnego, oparte na jej własnej pasji jako tancerki i performerki. Warsztat wprowadzi uczestników w podróż wyrażania własnych emocji i odkrywania swojego potencjału. Będziemy eksplorować radość życia i nawiązywać kontakt z naszym wewnętrznym światłem poprzez taniec i intuicyjny ruch. Zajęcia będą prowadzone w ciepłym, autentycznym stylu Esther, co sprawi, że każdy poczuje się naprawdę komfortowo. Będzie też dużo zabawy!

sie 9

piątek, godz. 18:00

bilety 60 zł
Na czym polega warsztat?
W trakcie spotkania poznamy elementy tańca współczesnego, tańca afrykańskiego oraz autorskie techniki ruchu, aby wprowadzić nasze ciała w naturalny, swodobny rytm ekspresji.

Dla kogo jest to wydarzenie?
To otwarta przestrzeń, gdzie każdy, bez względu na wiek, doświasczenie czy język jest bardzo mile widziany. Wcześniejsze doświadczenie taneczne nie jest wymagane, wystarczy chęć eksploracji i pozwolenie ciału na swobodne wyrażanie siebie.

DATA: Sobota, 11 Maja 2024
GODZINA: 16:00
PROWADZĄCA: Esther Kasenda
ZAPISY: light@lartagency.com lub https://lartagency.com/products/esther-workshops

CENA: 85 PLN za osobę
JĘZYK: Angielski (instrukcje będą bardzo łatwe do zrozumienia również dla osób nie mówiących zupełnie po angielsku - zapraszamy wszystkich)
WIEK: od 16 lat
CZAS TRWANIA: 1,5 godziny
Dzieci powyżej 10 lat mogą dołączyć z opiekunem - prosimy o skontaktowanie się przed dokonaniem rezerwacji.

O Esther
Esther Kasenda
to multidyscyplinarna artystka i tancerka. Jej darem jest przekształcanie własnej kreatywności w różnorodne dziedziny sztuki, używając ich jako formy swoistego przekazu jej wyjątkowej energii. Intuicyjny ruch stał się dla niej narzędziem wyrazu, opowiadającym starożytne historie pełne duchowości, inspirowane tańcem i kulturą afrykańską oraz mocą natury. Esther czerpie ze swoich niecodziennych życiowych doświadczeń, by w autentycznym, przepełnionym energią stylu inspirować i wspierać innych na ich własnej ścieżce. Urodziła się w Republice Konga, wychowała w Holandii, a obecnie mieszka pomiędzy Portugalią a Marokiem.

LarT Creations
LarT Creations to inspirująca społeczność stworzona, aby uwolnić wewnętrznego artystę drzemiącego w każdym z nas. Poprzez kreatywne warsztaty, spotkania i wyjazdy, inspirujemy i tworzymy przestrzeń dla wszystkich, którzy są gotowi doświadczyć życia na głębszym poziomie. Nie zamykając się w żadnych ramach, intuicyjnie oferujemy różne formy wyrazu i inspiracji, od malarstwa, poprzez tworzenie, intuicyjny taniec, wykłady, i wiele innych. Naszym celem jest zaproszenie Cię do odkrycia własnego ukrytego potencjału i połączenia ciała i umysłu w prwadziwej transformacji.

ORGANIZATORZY
LarT Agency
@lart_agency
Festiwal Światła
@festiwalswiatla

Opinie

Sprawdź się

Gdzie przechowywany jest obecnie księgozbiór Johanna Uphagena?