• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Targi zajęć pozaszkolnych

Nowy rok to czas postanowień i planów. Jeśli Twoje dziecko zdecydowało, że w najbliższych miesiącach chce rozwijać swoje zainteresowania, na styczniowych targach w Centrach Handlowych Auchan w Gdańsku i Rumi znajdziesz wiele propozycji zajęć pozaszkolnych. Wystawcy edukacyjni będą dostępni w pasażach centrów handlowych w sobotę 7 stycznia od godziny 12.00 do godziny 17.00.

Na małych uczestników targów zajęć pozaszkolnych w pomorskich Centrach Handlowych Auchan i ich rodziców czeka wiele naukowych atrakcji i mnóstwo dobrej zabawy!

W Centrum Handlowym Auchan Gdańsk będzie można spróbować swoich sił w programowaniu i interakcjach z robotami, obejrzeć wystawę robotów, a także wziąć udział w rozwijających wyobraźnię zabawach klockami LEGO. Dla dzieci zainteresowanych nauką języków obcych, szkoła językowa obecna na targach przygotowała zabawy i miniwarsztaty językowe. Nie lada atrakcją będą również prezentacje i animacje taneczne oraz pokazy sztuk walki.

Podczas sobotnich targów zajęć pozaszkolnych swoją ofertę zaprezentują takie placówki, jak RoboPlanet, GO4Robot, Just LAB Justyna Nieradko, Spice Gears Academy, szkoła językowa Lango Master, Enzym Studio - szkoła tańca, Champion - szkoła sportów walki oraz Fundacja Mam Marzenie.
Natomiast w Porcie Rumia wystawcy targów edukacyjnych zaplanowali efektowne pokazy chemiczne, podczas których dzieci przekonają się, że azot jest ciekawym pełnym charakteru pierwiastkiem, a także poznają tajemnice ciśnienia powietrza. Będzie można również odbyć interaktywną podróż po przestrzeni kosmicznej. Najmłodsi, którzy chcą rozpocząć naukę języka angielskiego, będą mogli wziąć udział w zabawach i miniwarsztatach językowych z misiem Teddy Eddie.

W rumskim obiekcie swoją ofertę edukacyjną zaprezentują Tell more - szkoła językowa, Muzyczny Starter, Centrum EduFun, Ty i Ja - rysunek studyjny, Przystań na rozwój - psycholog dziecięcy.
Obecne na targach zajęć pozaszkolnych placówki przygotowały również upominki dla uczestników, będą wśród nich balony, gadżety, słodycze oraz karnety na zajęcia.

Targi zajęć pozaszkolnych odbędą się 7 stycznia od godziny 12.00 do godziny 17.00 w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku oraz w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Wstęp wolny.

Przeczytaj także

Opinie

Sprawdź się

Jak nazywał się gdyński rycerz, który zakochał się w syrenie i porzucił dla niej miasto?