stat
Impreza już się odbyła

Spotkanie podróżników kajakarzy Kajak Jamboree

Przed nami nowa odsłona spotkania podróżników kajakarzy KAJAK JAMBOREE, podczas którego odbędzie się ogólnopolski przegląd filmów i zdjęć o tematyce kajakowej. Najbliższa edycja niesie za sobą sporo zmian. Przede wszystkim zmienił się termin imprezy - tym razem spotkamy się 22 lutego (sobota) 2014 roku o godzinie 16:00, miejsce pozostaje to samo - Klub Filmowy / DKF Żyrafa w Gdyni (ul. Waszyngtona 1).

Niedawno opublikowany regulamin zawiera kilka nowości, w tym dwie najważniejsze - po imprezie organizujemy wystawę pokonkursową, która będzie prezentowana przez cały sezon. Ponadto zostanie ufundowana nagroda przechodnia, którą będzie można zachować dopiero po wygraniu trzech festiwali.

Zapraszamy do współpracy kluby i organizacje związane z kajakarstwem.

Gdziekolwiek pływasz - i nieważne, czy są to śródlądowe wyprawy w Polsce, Europie i na świecie, czy przygody morskie lub oceaniczne, cokolwiek robisz w związku z kajakarstwem, np. budujesz kajaki, grasz w kajak polo, uprawiasz ekstremalne kajakarstwo górskie, freestyle, bierzesz udział w kajakowych zawodach sportowych czy choćby turystycznie zwiedzasz kajakiem najbliższe okolice albo organizujesz komercyjne spływy - Kajak Jamboree jest właśnie dla Ciebie. A może po prostu interesujesz się filmem, fotografią i chcesz pokazać swój talent, prezentując pracę związaną z kajakarstwem? Podczas Kajak Jamboree możesz podzielić się swoją pasją i przygodami.

Kajak Jamboree to podsumowanie sezonu kajakowego i prezentacja dokonań klubów, grup kajakowych oraz indywidualnych kajakarzy. Jeśli chcesz zobaczyć ciekawe miejsca, do których można dotrzeć kajakiem, poznać ludzi uprawiających kajakarstwo w każdej formie - ta impreza jest właśnie dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy publiczność zainteresowaną filmową i fotograficzną oprawą kajakarstwa.

(JF)


Bilety: 20 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Najwięcej scen teatralnych w Trójmieście posiada...

 

Najczęściej czytane